Automobilių prekybos internetu startuolis fiksuoja puikius rezultatus: nepaisant mažėjančių pardavimų šalyje, bendrovės pajamos ženkliai išaugo

Lukas Snarskis

2022-02-07, 15:20 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų
Automobilių prekybos internetu startuolis fiksuoja puikius rezultatus: nepaisant mažėjančių pardavimų šalyje, bendrovės pajamos ženkliai išaugo

Automobilių prekybos internetu startuolis „Deals On Wheels“ praėjusiais metais pasiekė 16,9 mln. Eurų apyvartą. Tai – beveik 30 kartų daugiau nei prieš metus, kai įmonių grupė fiksavo 0,57 mln. eurų pajamas.

Tuo pat metu visa Lietuvos automobilių prekybos rinka dėl pandemijos poveikio krenta dvejus metus iš eilės. VĮ „Regitra“ duomenimis, 2020 m. naujų automobilių šalyje registruota 23,2 proc. mažiau nei ankstesniais metais. Pernai šis skaičius smuko dar 5,5 proc.

„Įrodėme, kad net smunkančioje rinkoje įmanoma augti – svarbiausia dirbti ne sau, o klientams. Matome, kad jie pavargę nuo prasto aptarnavimo, pasenusių ir sustabarėjusių automobilių prekybos verslo modelių bei nesąžiningos kainodaros. Suteikiame klientams visiškai kitą patirtį ir sąžiningai su jais elgiamės – tai stipriausias augimo variklis“, – sakė Laurynas Boguševičius, „Deals On Wheels“ įkūrėjas ir vadovas.

„Deals On Wheels“ prekiauja naujais ir naudotais automobiliais, taip pat valdo pirmąjį ir didžiausią Baltijos šalyse elektromobilių saloną.

Klientų patogumui įmonė vienintelė iš automobilių prekybos salonų dirba visą savaitgalį.

Išsirinkus patikusią transporto priemonę „Deals On Wheels“ ne tik ją užsako, bet ir padeda sutvarkyti lizingo bei draudimo dokumentus.

Įmonė taip pat siūlo išbandyti net 14 skirtingų elektromobilių modelių. Tai didžiausias elektromobilių pasirinkimas, kurį galima rasti vienoje vietoje, Baltijos šalyse.

Klientai gali užsisakyti bandomuosius važiavimus su „Volkswagen Up“, „Seres 3“, „Hyundai Ioniq5“, „Ford Mustang Match-e“, „KIA EV6“, „Tesla Model 3“, „Tesla Model Y“, „Audi Etron“, „Polestar 2“, „Lexus UX“,„BMW iX“, „Peugeot e-2008“, „BMW i3“ bei „Porsche Tycan“.

Siūlomų modelių kaina svyruoja nuo 25 tūkst. eurų iki 100 tūkst. eurų.

Šiandien „Deals On Wheels“ dirba 17 darbuotojų – trigubai daugiau nei 2020-ųjų pabaigoje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas