Didieji automobilių gamintojai turėtų stipriai sunerimti: Kinijos milžinė veržiasi į Europą, netrukus pademonstruos įspūdingas naujienas

Lukas Snarskis

2022-09-25, 14:30 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Elektromobilių rinka nuolatos auga, o joje vis geriau jaučiasi gamintojai iš Kinijos. Didžiausias Kinijos elektrinių transporto priemonių gamintojas BYD ir toliau mėgina įsitvirtinti Europoje, o jau netrukus įvyks didžiulis pristatymo renginys.

Didieji automobilių gamintojai turėtų stipriai sunerimti: Kinijos milžinė veržiasi į Europą, netrukus pademonstruos įspūdingas naujienas

Pranešama, kad jau rugsėjo 28 dieną, Europos rinkai, bus pristatyti trys populiariausi bendrovės modeliai. Renginio metu BYD pristatys savo prekės ženklą Europos auditorijai. Bendrovė kalbės apie savo misiją, paaiškins savo akumuliatorių ir naudojamą transporto priemonės platformos technologiją. Bus kalbama apie BYD automobilių dizainą ir ryšio naujoves.

BYD vykdo ganėtinai sparčią plėtra, o tai neturėtų stebinti, atsižvelgiant į šios bendrovės dydį. Dar visai neseniai, kompanijos vadovai skelbė apie jų atėjimą į Europos rinką, o jau dabar yra sudariusi sutartį su „Pendragon“ atstovybe Jungtinėje Karalystėje, kur pardavimai prasidės dar šiemet. Pirmasis modelis, kuris JK bus parduodamas iki spalio pabaigos, bus „Atto 3“.

Kitą savaitę įvyksiančio renginio metu, europiečiams bus pademonstruoti „Tang“, „Han“ ir „Atto 3“ elektromobilių modeliai. Kinijos milžinė jau turi sudariusi sutartis su didžiausiais Europos atstovybių tinklais, o naujus salonus planuojama atidaryti jau spalio mėnesį. Ir tai tikrai nėra vieninteliai darbai, kuriuos atlieka šios bendrovės darbuotojai.

Dar visai neseniai, BYD atnaujino savo svetainę ir naudoja naują domeną „bydglobal dot com“, kad geriau atspindėtų savo plėtros planus su drąsia tema – bendrovė nori „atvėsinti Žemę vienu laipsniu“, naudodama technologijas geresnei, ekologiškai ateičiai. Europiečiams skirtoje internetinėje svetainėje pristatomos BYD gaminamos elektrinės transporto priemonės – automobiliai, sunkvežimiai, autobusai ir šakiniai krautuvai.

Pranešama, kad BYD taip pat turi didžiulį komponentų rezervą, kuris leis naujausius modelius europiečiams pristatyti vos per keletą savaičių nuo užsakymo pateikimo. Tai gali tapti labai svarbių privalumu, atsižvelgiant į dabartinę situaciją rinkoje, kuomet ne visi gamintojai turi pakankamai resursų elektromobilių gamybai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas