E.Musko valdoma „Tesla“ turi rimtų problemų: Vokietijos gamykloje kilęs gaisras įsiutino visuomenę, reikalaujama uždarymo

Lukas Snarskis

2022-09-29, 09:05 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ ir toliau neišbrenda iš problemų liūno. Elono Musko kompanija vis susiduria su jų kuriamų transporto priemonių problemomis, o visai neseniai užsidegė ir aikštelė, esanti gamyklos Vokietijoje teritorijoje.

E.Musko valdoma „Tesla“ turi rimtų problemų: Vokietijos gamykloje kilęs gaisras įsiutino visuomenę, reikalaujama uždarymo

Gruenheidėje , netoli Berlyno esanti gamykla užsidegė pirmadienį. Ugniagesiai gaisrą gesino penkias valandas ir visa laimė, kad pavyko išvengti nukentėjusiųjų. Gelbėtojai buvo iškviesti kai lauko perdirbimo aikštelėje užsiliepsnojo 800 kubinių metrų kartono, popieriaus ir medienos likučių, pranešė vietos ugniagesių atstovas.

Vietos aplinkosaugininkai nerimauja, kad į žemę gali prasiskverbti didelis gaisro gesinimo vandens kiekis, o tai gali sukelti taršos lygį. Vietos gyventojai į situaciją reaguoja dar griežčiau – reikalaujama kuo skubiau sustabdyti automobilių gamybą šioje „Tesla“ gamykloje.

„Šis incidentas, taip pat kaip ir daugeles kitų, kurie čia įvyko, kelia grėsmę požeminėms vandens saugykloms, esančioms šioje zonoje“, – vietiniam laikraščiui „Berliner Zeitung“ sakė Griunheidės piliečių iniciatyvos ir Brandenburgo gamtos ir kraštovaizdžio asociacijos atstovas Manu Hoyeris.

Bepiločio orlaivio vaizdo įraše matyti, kad degančios kartono krūvos buvo laikomos tarsi asfaltuotoje vietoje prie pat neasfaltuotos žemės.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas