„Honda“ paruošė staigmeną europiečiams: į Europą atkeliauja dar vienas elektromobilis

Elektrinių automobilių rinkoje vis labiau auga konkurencija. Daugelis gamintojų jau dabar fokusuojasi į elektromobilių gamybą, o naujienos apie naujus modelius pasirodo kone kasdien.

„Honda“ paruošė staigmeną europiečiams: į Europą atkeliauja dar vienas elektromobilis

2023 metų „Honda e:Ny1“ yra antroji visiškai elektrinė bendrovės transporto priemonė, skirta Europos rinkai, o iš tikrųjų tai pervadintas „e:NP1“ prekės ženklas, išleistas praėjusių metų liepą. „Honda“ teigia norinti išnaudoti augančią B segmento visureigių paklausą regione.

„Honda“ pasidalino keliais vaizdais, patvirtinančiais glaudų „e:Ny1“ ryšį su kinišku „e:NP1“. Abu automobiliai išoriškai ir viduje atrodo identiški ir yra paremti „e:N Architecture F“ platforma su priekiniais varančiaisiais ratais, 68,8 kWh baterija ir 201 AG.

Tai užtikrina 412 km (258 mylių) atstumą, o greito įkrovimo nuolatinės srovės sistema gali įkrauti nuo 10 iki 80 proc. vos per 45 minutes.

„Honda“ teigia, kad „e:Ny1“ Europos rinką pasieks per ateinančius mėnesius, tačiau apie kainas nieko neužsiminė. Kai kurie žiniasklaidos šaltiniai nurodo 37,5 tūkst. JAV dolerių pradinę kainą JK, tačiau kol kas tai nėra oficialiai patvirtinta.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas