Keisčiausias elektromobilis, kokį teko kada nors matyti: keturvietis elektrinis visureigis pasiūlys bekelių atostogas už neįtikėtinai žemą kainą

Lukas Snarskis

2022-12-04, 12:48 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Kinijos rinkoje galima rasti gausybę keistenybių – nuo smulkios elektronikos iki automobilių, kurių egzistavimas gali sukelti daugybę papildomų klausimų. Tačiau kinai sukuria ir nemažai įdomių produktų, kurie dažnai patraukia internautų dėmesį.

Keisčiausias elektromobilis, kokį teko kada nors matyti: keturvietis elektrinis visureigis pasiūlys bekelių atostogas už neįtikėtinai žemą kainą

Pasirodo, kinai jau yra sukūrę ir elektrinį visureigį, kuris skirtas kelionėms po safari. Keliaujantys į tokio tipo keliones dažniausiai nuomojasi automobilį arba perka turus, kurie leidžia pamiršti ne tik transporto problemas, tačiau ir suteikia daug papildomos informacijos apie vietovę. Tačiau kinai yra sukūrę nedidelį elektrinį visureigį, kuris puikiai tinkamas kelionėms bekelėmis. O jo kaina siekia vos 4,3 tūkst. eurų.

„Alibaba“ platformoje tokių keistenybių yra nemažai, tačiau šis variantas – išties įdomus. Kaina jo nedidelė, žinoma, reikėtų nepamiršti įvairių papildomų mokesčių, tačiau siūlomos specifikacijos – viliojančios. Šis mini visureigis jau komplektuojamas su priekinėmis apsaugomis, o taip pat ir priešrūkiniais žibintais, ant stogo rasime didelę bagažinę, o gale – tinkleliu apsaugota erdvė, kur taip pat galima pasidėti visus reikalingus daiktus.

Jeigu keliausite į safari – šis mini visureigis gali būti kaip puikus sprendimas. Jame yra keturios sėdimos vietos, kas leis kelione mėgautis visai šeimynai. Tiesa, pardavėjas siūlo ir dvivietį modelį. Bene didžiausias šio elektromobilio trūkumas – jis negali pasiūlyti keturių varomųjų ratų. Čia rasime 4000 W variklį, kas yra standartas kiniškiems elektromobiliams. Didžiausia galia čia turėtų pasiekti maždaug 6500 W. Tai leis mėgautis maksimaliu 45 km/h greičiu.

Skelbiama, jog šiame elektromobilyje naudojami 72V 100Ah švino rūgšties akumuliatoriai. Pardavėjas teigia, kad tai leis įveikti maždaug 120 kilometrų su pilnu įkrovimu. Tiesa, tokia transporto priemonė greičiausiai negalėtų riedėti Lietuvos gatvėmis, tačiau kelionėms į safari – kodėl gi ne?

Kaip jums toks elektromobilis, kuris galėtų palengvinti atostogas Afrikoje? Gal esate matę įdomesnių modelių „Alibaba“ platformoje? Pasidalinkite apie tai komentarų skiltyje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas