Kinijos gatvėse užfiksuotas pirmasis „Xiaomi“ elektromobilis: išplatinti veiksmai patvirtina anksčiau pasirodžiusias automobilio savybes, pamatykite tai patys

Lukas Snarskis

2023-12-01, 10:31 (atnaujinta 2024-06-03, 11:50)

1 komentaras

Kinijos milžinė „Xiaomi“ yra puikiai žinoma dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų ar kitų smulkios elektronikos produktų, kurie yra populiarūs visame pasaulyje. Tačiau kompanijos vadovai jau kuris laikas planuoja žengti į visiškai naujus vandenius.

Kinijos gatvėse užfiksuotas pirmasis „Xiaomi“ elektromobilis: išplatinti veiksmai patvirtina anksčiau pasirodžiusias automobilio savybes, pamatykite tai patys

Gandai apie „Xiaomi“ kuriamą elektromobilį sklando jau daugiau nei metus. Kinijos technologijų bendrovės vadovai jau ne kartą patvirtinę apie planus pristatyti pirmąjį savo automobilį, o tam yra įsteigta ir nauja kompanija, kuri rūpinasi visais reikiamais darbais.

Nors apie pirmąjį „Xiaomi“ elektrinį automobilį kalbama daug, tačiau oficialios informacijos apie jį nebuvo iki šiol. Visai neseniai, kitąmet debiutuosiantis „Xiaomi SU7“ modelis buvo aptiktas Kinijos pramonės ir informacinių technologijų ministerijai (MIIT) pateiktuose dokumentuose. Tačiau tai dar ne viskas.

Dar nepristatytas „Xiaomi“ elektrinis automobilis buvo pastebėtas ir Kinijos greitkelyje. Nors transporto priemonė ir buvo užmaskuota, tačiau akivaizdu, kad tai yra pirmasis bendrovės automobilio modelis. Maža to, kai vaizdo įrašą užfiksavęs asmuo padidino greitį, norėdamas prie jo priartėti, prototipo vairuotojas tai suprato ir dar stipriau spustelėjo pedalą, persirikiuodamas į kitą eismo juostą, kad atsikratytų improvizuoto paparacio, galimai važiuodamas daugiau nei 200 km/val. greičiu.

1 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas