„Moller Baltic Import“ partnerystė su „Elektrum“ išplės elektromobilių įkrovimo paslaugų prieinamumą Baltijos šalyse

Lukas Snarskis

2023-09-15, 07:45 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

„Moller Baltic Import“, „Volkswagen“ automobilių importuotojas Baltijos šalyse ir „Audi“ automobilių importuotojas Latvijoje bei Lietuvoje, pasirašė partnerystės susitarimą su „Elektrum“, energetikos kompanija, vystančia elektromobilių (EV) įkrovimo infrastruktūrą Baltijos šalyse.

„Moller Baltic Import“ partnerystė su „Elektrum“ išplės elektromobilių įkrovimo paslaugų prieinamumą Baltijos šalyse

„Elektrum“ jau turi platų EV įkrovimo tinklą Latvijoje, o artimiausiais metais planuoja sparčią plėtrą Lietuvoje bei Estijoje. Visas „Elektrum“ EV įkrovimo stoteles „Volkswagen“ elektromobilių savininkai gali matyti platformoje „We Charge“, o „Audi“ vairuotojai – „Audi Charging“.

„Artimiausiais metais planuojame didelį mūsų siūlomų elektromobilių pardavimų augimą ir savo klientams siekiame pasiūlyti tvarius, prieinamus bei lanksčius įkrovimo sprendimus. Todėl „Moller Baltic Import“ pasirinko „Elektrum“ savo įkrovimo paslaugų valdymo ir tolimesnės plėtros partneriu. Viena didžiausių „Elektrum“ stiprybių yra tai, kad jie jau vykdo plėtrą šioje srityje. Bendrovė turi platų įkrovimo stotelių tinklą Latvijoje, kelis įkrovimo taškus Estijoje ir didelių užmojų tiek Estijoje, tiek Lietuvoje. Tai svarbu tiek mūsų esamiems klientams Baltijos šalyse, tiek šimtams tūkstančių „Volkswagen“ ir „Audi“ elektromobilių savininkų visoje Europoje, kurie taip pat galės naudotis „Elektrum“ paslaugomis“, – sako Ilze Grase Kibilde, „Møller Baltic Import“ generalinė direktorė.

„Latvenergo“ elektromobilių įkrovimo tinklo Baltijos šalyse vadovas Ansis Valdovskis priduria, kad bendrovė ir toliau tęs infrastruktūros plėtrą regione: „Elektrifikuoto transporto rinka yra itin dinamiška. Nuolatos ieškome naujų bendradarbiavimo sprendimų arba patys juos kuriame. Susitarimas su „Moller Baltic Import“ atveria naujas galimybes išnaudoti sukauptą patirtį teikiant naujiems klientams „Elektrum Drive“ įkrovimo paslaugą.

Mobilioji programėlė leis elektromobilių vairuotojams aktyvuoti įkrovimą mūsų stotelėse ir už tai sumokėti. Platesnis įkrovimo tikslas palengvins kelionių planavimą visose Baltijos šalyse. Be to, bus patogiau pasiekti gamintojo atstovybes. Malonu sulaukti „Moller Baltic Import“ pasitikėjimo ir tapti tokios solidžios įmonės partneriais“.

„We Charge“ ir „Audi Charging“ yra prenumeratos paslaugos, leidžiančios „Volkswagen“ ar „Audi“ vartotojams įkrauti savo elektromobilius daugiau nei 500 tūkst. įkrovimo vietų visoje Europoje, įskaitant „Ionity“ itin greito įkrovimo stoteles. Šios paslaugos pirmiausia skirtos privatiems klientams, tačiau jomis gali naudotis ir verslas.

Prieš pasirašant partnerystės susitarimą su „Elektrum“, „Moller Baltic Import“ partnerių tinklui priklausančios 28 įkrovimo stotelės su daugiau nei šimtu įkrovimo taškų trijose Baltijos šalyse buvo daugiausia naudojamos salonų reikmėms. Sudarius partnerystę šie įkrovikliai, kartu su beveik antra tiek „Eleport“ valdomų įkrovimo taškų, taps matomi „We Charge“ ir „Audi Charging“ platformose. Iki 2023 metų pabaigos šiuos įkrovimo taškus numatoma pilnai įtraukti į „Elektrum“ sistemą. Taip pat naujieji įkrovimo taškai ir jų užimtumas bus matomas „Volkswagen“ ir „Audi“ elektromobilių navigacijos sistemose.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas