„Samsung“ gali pradėti bendradarbiavimą su „Tesla“: planuojama gaminti specialus lustus, kuriuos naudos naujausi elektromobiliai

Lukas Snarskis

2023-05-19, 07:45 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Per pastarąjį vizitą JAV, „Samsung“ vykdomasis pirmininkas Lee Jae-yongas susitiko su „Tesla“ generaliniu direktoriumi Elonu Musku, kad aptartų būsimą partnerystę, susijusią su automobilių lustais.

„Samsung“ gali pradėti bendradarbiavimą su „Tesla“: planuojama gaminti specialus lustus, kuriuos naudos naujausi elektromobiliai

Šaltinių teigimu, susipažinusių su šiuo klausimu, „Tesla“ ieško FSD, visiškai savarankiško vairavimo, lustų tiekėjo savo būsimiems automobiliams. „Samsung“ bus atsakinga už jų gamybą, o projektavimu „Tesla“ užsiims pati.

Svarbu pažymėti, kad tai nebus pirmasis „Tesla“ ir „Samsung“ bendradarbiavimas. Šiuo metu Korėjos technologijų milžinė Musko įmonei tiekia baterijas, „Exynos Auto“ lustus ir kamerų jutiklius.

Net ir dabar „Samsung“ liejykla Teksase gamina 14 nm lustus amerikiečių automobilių gamintojui, tačiau abi bendrovės dabar diskutuoja apie daug pažangesnių 5 nm lustų gamybą.

Nors iš „Samsung“ perspektyvos susitikimas gali atrodyti daug žadantis, „Tesla“ vis dar svarsto visas galimybes ir sutartį galiausiai gali gauti TSMC. Tiesą sakant, gruodžio mėn. paskelbtame pranešime TSMC buvo pavadintas būsimu „Tesla“ 4 nm lustų tiekėju.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas