Šveicarai pademonstravo tikrąją automobilių ateitį: naujasis sprendimas nenaudos nei benzino, nei baterijų

Automobilių gamintojai ir toliau ieško sprendimų, kurie galėtų pakeisti vidaus degimo variklius. Kiekviena bendrovė turi savo idėjų, o bene įdomiausias sprendimas priklauso britų bendrovei NanoFlowcell“, kuri pirmąsyk apie save priminė dar 2015 metais.

Šveicarai pademonstravo tikrąją automobilių ateitį: naujasis sprendimas nenaudos nei benzino, nei baterijų

„NanoFlowcell“ sukūrė unikalų elektromobilių tipą, kuriame nenaudojami tradiciniai akumuliatorių blokai. Šiose transporto priemonėse naudojamas procesas, vadinamas „bi-ION“, kuris generuoja elektrą sąveikaujant teigiamai įkrautam elektrolitui ir neigiamai įkrautam anolitui jonų selektyvioje membranoje.

Londone įsikūrusi Šveicarijos bendrovė paskelbė, jog netrukus turėtų pradėti ne tik masinę „Quant E“ modelio gamybą, tačiau pasidalino planais statyti didžiulę „bi-ION“ gamyklą, kuri leistų pasiūlyti analogišką sprendimą įvairiausiems kitiems produktams. Negana to, bendrovė ketina plėsti savo veiklą ir į JAV.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas