Tai sprogdino internetą: naudotų automobilių kainų šuolis, čekų milžinės problemos, „Samsung“ fejerverkai ir intensyvi telefonų gamintojų savaitė

Lukas Snarskis

2021-10-17, 16:40 (atnaujinta 2024-06-03, 11:52)

0 komentarų
Tai sprogdino internetą: naudotų automobilių kainų šuolis, čekų milžinės problemos, „Samsung“ fejerverkai ir intensyvi telefonų gamintojų savaitė

Spalio mėnesis jau persirito į antrąją pusę, o šiandien mes dalinamės populiariausiomis šios savaitės naujienomis, kurios sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio.

41 šių metų savaitę daugiausiai dėmesio sulaukė problemos automobilių rinkoje. „Škoda“ vadovai jau skambina pavojaus varpais ir ne tik ženkliai mažina gamybą, tačiau ir gali ją visai sustabdyti. Negana to, fiksuojamas ir naudotų automobilių brangimas, o telefonų rinkoje – gausybė naujienų ne tik iš „Samsung“ ar „Google“, bet ir kitų bendrovių.

Čekijos milžinė mažina gamybos apimtis, galimas ir visiškas jos sustabdymas

Pasaulinės problemos ir toliau griauna automobilių gamintojų planus. „Škoda“ nuo spalio 18 dienos iki pat metų pabaigos žymiai sumažins arba net visiškai sustabdys automobilių gamybą dėl pasaulinio automobilių sektorių varginančio lustų trūkumo.

„Net „Škoda Auto“ nesugeba išvengti šios pasaulinės krizės“, - sakė „Škoda“ atstovas spaudai Tomas Kotera. Gamybos apribojimai yra didžiausi iki šiol Vidurio Europoje, ekonomistai teigė, kad dėl jų sumažės Čekijos valstybės augimo prognozės.

„Volkswagen“ grupei priklausanti „Škoda“ yra didžiausia Čekijos eksportuotoja. Prekinis ženklas jau turi dešimtis tūkstančių beveik baigtų, bet lustų laukiančių automobilių. Automobilių prekybos atstovai praneša, kad naujų transporto priemonių tenka laukti bent keletą mėnesių.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Naudotų automobilių kainos kyla – kas toliau?

Pasaulinis lustų trūkumas stabdo daugelio gamintojų gamybos planus, o tai turi įtakos ir naudotų produktų rinkai. Ypatingas kainų kilimas jau pastebimas automobilių rinkoje, o skaičiai Jungtinėje Karalystėje – įspūdingi.

Naudotų automobilių pardavėjai džiaugiasi pakilusia paklausa Jungtinėje Karalystėje, o vidutinės automobilių kainos rugsėjį, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo net 30 procentų, praneša „Motorway“ kompanija, jungianti vartotojus su prekybos atstovais.

Didžiausią kainos augimą naudotų automobilių rinkoje užfiksavo „Aston Martin Vanquish“, kurio vertė nuo praėjusių metų trečiojo ketvirčio šoktelėjo 37 proc. - iki 84 tūkst. svarų (beveik 100 tūkst. eurų) kainos.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Visiškai netikėtas „Samsung“ pranešimas apie artėjantį renginį

Spalio mėnesis – itin įtemptas tarp išmaniųjų telefonų gamintojų. Spalio 21 dieną „Google“ rengia spaudos konferenciją, kurios metu bus pademonstruoti naujieji „Pixel 6“ serijos įrenginiai, o dabar paaiškėjo, jog diena anksčiau išvysime ir naujienų iš „Samsung“ stovyklos.

Prieš keletą valandų paaiškėjo, jog Pietų Korėjos milžinė surengs „Unpacked Part 2“ renginį, kurio metu galime išvysti naujienų iš šios bendrovės stovyklos. Įdomu tai, jog šis pristatymas įvyks vos viena diena anksčiau nei „Google“ planuojamas renginys.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

150 mln. vartotojų netrukus pajus svarbius saugumo pasikeitimus

Ko gero populiariausių interneto paslaugų tiekėja „Google“ iki šių metų pabaigos žada 150 mln. vartotojų automatiškai įgalinti dviejų žingsnių autentifikaciją (2SV). Kompanijos teigimu, tai vienas patikimiausių būdų siekiant sumažinti nelegalius prisijungimus prie svetimų paskyrų bei tinklų. Naudoti 2SV metodą bus priversti ir 2 mln. „YouTube“ turinio kūrėjų, tuo tarpu „Google“ aplikacijų meniu išmaniuosiuose telefonuose papildys sekcija, kurioje vartotojai galės pasiekti visus išsaugotus slaptažodžius.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„OnePlus“ jungiasi prie daugelio: pristatė naują telefoną

Spalio mėnesis šiemet žada tikra išmaniųjų telefonų lietų. Nors mėnuo dar net neįpusėjo, tačiau rinkoje pasirodė nemažai naujų įrenginių, o prie šio aktyvumo jungiasi ir „OnePlus“. Kaip ir buvo skelbta anksčiau, vakar, trečiadienį, buvo pademonstruotas naujasis „OnePlus 9RT“ išmanusis telefonas.

Ir nors Kinijos kompanijos atstovai tikino, kad šiemet neketina pristatyti „T“ serijos išmaniųjų telefonų, tačiau, akivaizdu, jog jie pamiršo paminėti vieną gudrybę ir prie senosios linijos pridėti dar vieną papildomą raidę. Panašu, kad naujasis modelis turėtų būti „OnePlus 9R“ varianto atnaujinimas, kuris pasiūlys gerokai daugiau galios.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas