Tai sprogdino internetą: neįtikėtinas elektromobilių populiarumas, staiga pasikeitę Kinijos bendrovių planai, „Samsung“ naujienos ir artėjantis PS6 pristatymas

Lukas Snarskis

2022-12-04, 15:40 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Iki 2022 metų pabaigos liko jau mažiau nei mėnesis. 48 metų savaitė pabaigė rudens periodą ir visus mus perkėlė į žiemą, tačiau gruodžio pradžia technologijų pasaulyje buvo ne tokia, kokios tikėtasi.

Tai sprogdino internetą: neįtikėtinas elektromobilių populiarumas, staiga pasikeitę Kinijos bendrovių planai, „Samsung“ naujienos ir artėjantis PS6 pristatymas

Pirmoji gruodžio savaitė mums žadėjo nemažai naujų produktų pristatymų, tačiau daugelis Kinijos bendrovių atšaukė savo renginius dėl buvusio šalies prezidento mirties. Kaip bebūtų, karštų naujienų 48 savaitę tikrai netrūko, o šiandien siūlome pažvelgti į populiariausias jų.

Naujausias tyrimas atskleidžia neįtikėtiną elektromobilių rinkos augimą

„Adams Intelligence“ parengė pirmosios 2022 metų pusės ataskaitą, kurioje atidžiai išnagrinėjo bendrą elektromobilių baterijų talpą. Tai gana geras rinkos augimo rodiklis, kuris leidžia geriau matyti tikrąjį naudojimą, nuvažiuotų kilometrų atžvilgiu.

Rinkos analizė sudaryta nagrinėjant tik lengvuosius automobilius, o tai reiškia, jog į tyrimą nebuvo įtrauktos jokios komercinės ar sandėliavimo sistemos, todėl 79 proc. talpos padidėjamas, kuris buvo užfiksuotas tyrimo metu, rodo išties įspūdingą elektromobilių rinkos augimą. Ataskaitoje buvo suskirstytas akumuliatorių naudojimas pagal parduodamų transporto priemonių tipus, geografinį pasiskirstymą ir gamintojus.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Kinijos kompanijos masiškai atšaukia naujų įrenginių pristatymą

Kinijos kompanija „Xiaomi“ atšaukė savo pristatymo renginį, kuris turėjo įvykti rytoj, gruodžio 1 dieną. Neoficialiomis žiniomis, toks sprendimas buvo priimtas po to kai Kiniją pasiekė sukrečiančios naujienos apie buvusį šalies prezidentą ir Komunistų partijos generalinį sekretorių Dziango Dzeminą.

Lapkričio 30 dieną, savo namuose, mirė buvęs Kinijos prezidentas, o jo mirties priežastis - leukemija ir daugelio organų nepakankamumas. Buvusiam Kinijos lyderiui buvo 96 metai. Po šios naujienos pasirodymo spaudoje, netrukus savo pristatymus atšaukė ir dar būrys šalies bendrovių.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Maxima“ lankytojai jau gali naudotis naujove, kuri padės net ir sutaupyti

Nuo penktadienio vienoje populiariausių šalies parduotuvių – Kauno „Akropolio“ „Maximoje“ – pirkėjai galės apsipirkti dar greičiau ir patogiau. Čia jau pradėjo veikti savarankiško pirkinių skenavimo technologija „Scan&Go“, kuri lankytojams padės sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

„Prieš 3,5 metų buvome pirmasis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, pasiūlęs tokią paslaugą klientams. Plečiant „Scan&Go“ tinklą, šią technologiją išbando vis daugiau lankytojų ir įsitikina, kad ja lengva naudotis, o įprastas apsipirkimas gali būti dar paprastesnis ir sklandesnis. Kas mėnesį „Scan&Go“ pasinaudoja jau daugiau nei 12 tūkst. klientų, ir jų būrys nuolat plečiasi“, – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ IT departamento direktorius Tomas Bazys.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

Patvirtinta dar daugiau naujųjų „Galaxy S23“ flagmanų specifikacijų

Niekam ne paslaptis, jog jau sausio pradžioje turėtų debiutuoti naujieji „Samsung Galaxy S23“ serijos išmanieji telefonai. Kaip žinia, šią seriją ir vėl sudarys trys modeliai – tai „Galaxy S23“, „Galaxy S23+“ ir „Galaxy S23 Ultra“. Pirmieji du modeliai šiandien buvo aptikti ir FCC duomenų bazėje, kas leidžia pažvelgti į pagrindines jų specifikacijas.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung Galaxy S23“ turės 3900 mAh talpos bateriją, o „Galaxy S23+“ bus aprūpintas 4700 mAh akumuliatoriumi. FCC duomenys patvirtina ir abiejų šių modelių kodinius pavadinimus – tai „SM-S911B“ ir „SM-S916B“, o abu šie kodai buvo minimi ir kiek anksčiau.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Sony“ jau ruošiasi naujos kartos konsolės išleidimui

JK konkurencijos tarnyba, kuria tiria „Microsoft“ sandorį įsigyjant „Activision Blizzard“ kompaniją, kuriam nepritarė „Sony“, paviešino dokumentus, kurių Japonijos milžinė veikiausiai nenorėjo dar viešinti. Pastarieji atskleidžia „Sony“ planus jau visai netrukus pristatyti naujos kartos „PlayStation“ konsolę.

22 puslapių dokumentuose atskleidžiama, jog jau 2027 metais turėtų debiutuoti naujoji „Sony PlayStation 6“ žaidimų konsolė, kuri turėtų pakeisti prieš keletą metų debiutavusią „PlayStation 5“ versiją. Tiesa, ganėtinai įdomus ir visas kontekstas, kuriame minima naujoji konsolės versija.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas