„Tesla“ automobilių savininkai daužo galvą į sieną: kai kurie modeliai ir vėl turi rimtų saugumo problemų

Lukas Snarskis

2022-11-22, 14:05 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

JAV elektromobilių milžinė „Tesla“ nuolat atsiduria įvairiausių įvykių sūkuryje. Dažna to priežastis yra ne tik bendrovės vadovas Elonas Muskas, tačiau ir įvairiausios problemos, susijusios su transporto priemonių kokybe ar saugumu.

„Tesla“ automobilių savininkai daužo galvą į sieną: kai kurie modeliai ir vėl turi rimtų saugumo problemų

E.Musko valdoma kompanija niekaip neatsikrato ją persekiojančių bėdų. Naujausia informacija atskleidžia, jog dėl programinės įrangos klaidų „Tesla“ priversta susigrąžinti maždaug 321 tūkst. „Model 3“ ir „Model Y“ elektromobilių. Teigiama, kad esanti klaida didina nelaimingų atsitikimų riziką. Priduriama ir tai, jog analogišką problemą turėjo ir kai kurie „Model X“ modeliai, tačiau to priežastys buvo kiek kitos.

Nacionalinė JAV eismo saugumo administracija dar šeštadienį paviešino dokumentus apie „Tesla“ problemas. Juose atskleidžiama, jog tam tikri „Model 3“ ir „Model Y“ variantai turi problemų su galiniais žibintais. Tiesa, pažymimai ir tai, jog posūkio signalams programinės įrangos trūkumai įtakos neturi.

JAV elektromobilių gamintojas yra priverstas sutvarkyti maždaug 321 tūkst. savo automobilių. Teigiama, kad ši problema liečia tuos „Tesla“ modelius, kurie buvo pagaminti nuo 2020 metų. Kiek anksčiau, bendrovė buvo įpareigota sutvarkyti ir beveik 30 tūkst. „Tesla Model X“ elektromobilių, kurie turėjo problemų su priekinėmis oro pagalvėmis, kurios esant tam tikroms aplinkybėms galėjo išsiskleisti, nors tam nebuvo jokio poreikio.

Verta pastebėti, jog pastaruoju metu „Tesla“ susiduria su vis daugiau problemų. Kompanija turi nemažai problemų, o daugelis jų susiję su programinės įrangos spragomis. Tiesa, šioje situacijoje vertėtų atkreipti dėmesį, jog bendrovės atstovams greičiausiai neteks priimti visų šių automobilių į savo klientų aptarnavimo centrus. Kadangi spragos aptiktos programinėje įrangoje – bendrovei turėtų pakakti atnaujinti transporto priemonėse naudojamą operacinę sistemą.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas