„Tesla“ imasi svarbių saugumo pakeitimų: apribos galimybę automobilyje žaisti žaidimus

Lukas Snarskis

2021-12-26, 13:45 (atnaujinta 2024-06-03, 11:52)

0 komentarų
„Tesla“ imasi svarbių saugumo pakeitimų: apribos galimybę automobilyje žaisti žaidimus

JAV elektromobilių bendrovė „Tesla“ pastaruoju metu sulaukia itin daug kritikos dėl jų transporto priemonių saugumo. JAV nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija (NHTSA) praėjusį trečiadienį buvo pradėjusi tyrimą į kurį įtraukė 580 tūkst. bendrovės automobilių, parduotų nuo 2017 metų.

Saugumo agentūra ketina tirti „Tesla“ sprendimą, kuris leisdavo žaisti žaidimus ekrane, kuris įmontuotas priekinėje automobilių dalyje. Tyrimas turėjo apimti tarp 2017 ir 2022 metų pagamintus „Tesla“ elektromobilius, o tarp jų – „Model 3“, „Model S“, „Model X“ ir „Model Y“ modeliai, kurie palaiko „Passenger Play“ galimybę.

Reaguodama į pradėtą tyrimą, „Tesla“ nusprendė apriboti žaidimų galimybę, kuomet transporto priemonė juda. Bendrovės, kurią valdo Elonas Muskas, atstovai informavo saugumo agentūrą, jog jie ketina išleisti „Passenger Play“ atnaujinimą, kuris paverstų šią galimybę nenaudojama, tuo atveju kai automobilis juda.

Nors „Tesla“ dar nėra pateikusi jokio komentaro šiuo klausimu. Tuo tarpu NHTSA atstovai patikino, kad tai yra viena svarbiausių jų užduočių, jog būtų užtikrintas eismo saugumas.

„NHTSA nuolat vertina kaip gamintojai rūpinasi saugumu ir apsisaugo nuo išsiblaškymo pavojų, kurie gali kilti dėl gedimų, netinkamo naudojimo ar naudojamų technologijų, įskaitant informacinius ir pramoginius ekranus, naudojimo“, - nurodoma agentūros pranešime.

Priminsime, jog pastaruoju metu „Tesla“ bendrovės vardas yra linksniuojamas ne pačiame geriausiame kontekste. Prancūzijoje vis dar atliekamas tyrimas, kuriame šios kompanijos automobilį vairavęs taksi vairuotojas pražudė mažiausiai vieną žmogų ir dar dešimtys buvo sužeista. Vairuotojo teigimu, automobilis pats pradėjo judėti, o stabdžiai nesuveikė. Apie tai plačiau skaityti galite paspaudę čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas