„Tesla“ vairuotojas sukėlė tragiškai pasibaigusią avariją: pasirodęs vaizdo įrašas atskleidžia siaubingą įvykių seką, tačiau kas dėl to kaltas? (Video)

Lukas Snarskis

2022-11-14, 11:13 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

JAV elektromobilių milžinė „Tesla“ nuolat atsiduria įvairiausių įvykių sūkuryje. Dažna to priežastis yra ne tik bendrovės vadovas Elonas Muskas, tačiau ir įvairiausios problemos, susijusios su transporto priemonių kokybe ar saugumu.

„Tesla“ vairuotojas sukėlė tragiškai pasibaigusią avariją: pasirodęs vaizdo įrašas atskleidžia siaubingą įvykių seką, tačiau kas dėl to kaltas? (Video)

Jeigu kokia nors transporto priemonė atsiduria avarijos epicentre – tai menka naujiena, tačiau jeigu tai „Tesla“ – apie tai kalbama visur. Viena pagrindinių to priežasčių yra šiuose elektromobiliuose naudojama auto piloto technologija, o taip pat ir kitos susijusios galimybės. Kiekvieną kartą, kuomet „Tesla“ automobilis atsiduria avarijos epicentre, pirmas klausimas – „ar vairuotojas naudojosi auto pilotu?“.

Kinijoje įvyko dar vienas įvykis, kuriame, nesunku nuspėti, ir vėl sudalyvavo „Tesla“ ir šio elektromobilio vairuotojas. Skelbiama, jog vairuotojas dėl nežinomų priežasčių prarado transporto priemonės kontrolę, kuri paskutinius du kilometrus pradėjo važiuoti itin dideliu greičiu. Deja, tačiau šioje atkarpoje buvo kliudyti du motociklai bei du kiti automobiliai. Kaip bebūtų gaila, šios avarijos metu nepavyko išvengti aukų – žuvo du žmonės ir dar trys buvo sužeisti.

Pranešama, jog avarijos kaltininkas vairavo „Tesla Model Y“ elektromobilį, o vairuotojas – itin patyręs. 55 metų vyriškio, kurio vairuojamas automobilis ir sukėlė šią katastrofą, sūnus teigė, jog tėvas daugiau nei 20 metų dirbo vilkiko vairuotoju ir neturi jokių sveikatos sutrikimų. Policija nustatė, jog vairuotojas buvo blaivus, o dabar atliekami tyrimai, kurie susiję su transporto priemone, kad išsiaiškinti kokia yra šios tragedijos priežastis.

Į šią situaciją jau spėjo sureaguoti ir „Tesla“ atstovai, kurių pateikiami komentarai leidžia daryti prielaidą, jog tai yra vairuotojo kaltė. Bendrovės pateiktame komentare atkreipiamas dėmesys, jog transporto priemonei judant dideliu greičiu – nebuvo panaudoti automobilio stabdžiai. Avarijos vaizdo įrašą galite peržiūrėti paspaudę čia.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas