Trispalve mirgančios elektromobilių įkrovimo stotelės sulaukė netikėtos reakcijos

Lukas Snarskis

2023-03-11, 16:01 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Šiandien prie Lietuvos Respublikos Seimo esanti vieša elektromobilių įkrovimo stotelė pritemus ims mirgėti geltona, žalia ir raudona spalvomis. Šią ypatingą mūsų šaliai Kovo 11-osios dieną Lietuvių elektromobilių stotelių gamintojas „Elinta Charge“ įvairiose šalies vietose trispalvės spalvomis nušvies dešimtis tokių stotelių.

Trispalve mirgančios elektromobilių įkrovimo stotelės sulaukė netikėtos reakcijos

Lietuviai šiandien mini 33-iąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, o „Elinta Charge“ tokią spalvingą tradiciją tęsia jau 3-ius metus. Šiemet prie šventinės iniciatyvos prisijungė 10 elektromobilių įkrovimo stotelių parkus valdančių savivaldybių: Tauragės, Visagino, Utenos, Zapyškio, Akmenės, Jurbarko, Kelmės, Šakių, Druskininkų, Kelmės ir būrys privačių įkrovimo stotelių savininkų įvairiuose miestuose.

EV įkrovimo stotelių gamintojai prieš įgyvendindami šį savo sumanymą kasmet atsiklausia savininkų leidimo dėl spalvos keitimo. Naujai prisijungusieji prie iniciatyvos nustemba, jog jiems nieko daryti nereikės. Tai leidžia stotelėse įdiegti inžineriniai sprendimai – įmontuotų LED juostų spalvą galima pakeisti į bet kokią iš RGB spalvų nuotoliniu būdu.

Prie tokios akcijos prisijungiantys stotelių savininkai neabejoja, kad ji padeda sustiprinti šventinę nuotaiką ne tik elektromobiliais važinėjantiems vairuotojams, bet ir visos Lietuvos gyventojams. Tiesa, EV įkrovimo stotelių gamintojai šiemet sulaukė neįprasto pageidavimo iš vienos savivaldybių, kurios atstovai paprašė šiandien nejungti autobusų parko grupei priklausančių stotelių, nes kai praėjusį kartą jos pradėjo spalvotai mirksėti, autobusų vairuotojai išsigando, kad kažkas negerai.

Elektromobilių įkrovimo stoteles ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkai kuriančios bei gaminančios įmonės „Elinta Charge“ vadovas Ignas Mikutis didžiuojasi būdamas lietuviu. „Dirbdami su užsienio partneriais dažnai akcentuojame, jog esame iš Lietuvos, nes tuo didžiuojamės. Norime, kad tai atsispindėtų ir mūsų produktuose. Mes augame kartu su Lietuva, jaučiame jog daromės vis didesni bei žinomesni ir kaip įmonė, ir kaip šalis. Todėl palinkėsime išmokti džiaugtis bei didžiuotis savo šalimi“, - sako I. Mikutis.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas