„Volvo“ ruošiasi naujojo elektrinio šedevro pristatymui: atskleistos kai kurios EX30 detalės, aiški ir pristatymo data

Lukas Snarskis

2023-05-12, 08:40 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

„Volvo“ rinkodaros mechanizmas įjungė aukštesnę pavarą bei ruošiasi mažiausia savo elektrinio visureigio pristatymui. Seniai gandais apipintas „Volvo EX30“ - jau ne už kalnų ir „Volvo“ patvirtino, kad oficiali debiuto data taps birželio 7 diena. Bendrovė paskelbė trumpą vaizdo anonsą, prie kurio buvo pridėta šmaikšti frazė – artėja kažkas nedidelio.

„Volvo“ ruošiasi naujojo elektrinio šedevro pristatymui: atskleistos kai kurios EX30 detalės, aiški ir pristatymo data

Nors ir mažas, tačiau naujasis EX30 modelis įmonei turės didelę svarbą. Dabartinis „Volvo XC40“ neseniai buvo atnaujintas iš pagrindų ir dabar jame naudojama SEA EV platforma iš „Geely“, įmonės, kuriai ir priklauso „Volvo“. EX30 užims poziciją po XC40 ir taps mažiausiu ir įperkamiausiu „Volvo“ automobiliu rinkoje.

Nors XC40 yra techninis „Smart #3“ brolis, mažesnis EX30 bus švediškas „Smart #1“ atitikmuo. Abiejų transporto priemonių pagrindai yra vienodi, su ta pačia baterija ir tais pačiais elektriniais varikliais, net ir ratų bazė greičiausiai bus identiška. Išoriniai matmenys šiek tiek skirsis, bet ne pakankamai, kad mažasis „Volvo“ atrodytų labai kitoks. EX30 skirtas miestui, tačiau jis bus pakankamai galingas ir galės nuvažiuoti gana toli.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas