„Xiaomi“ planuoja automobilių rinkos revoliuciją: aiškėja, kada debiutuos pirmasis produktas, jau nustatyta ir jo kaina

Lukas Snarskis

2023-07-16, 16:05 (atnaujinta 2024-06-03, 11:51)

0 komentarų

Kinijos milžinė „Xiaomi“ yra puikiai žinoma dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų ar kitų smulkios elektronikos produktų, kurie yra populiarūs visame pasaulyje. Tačiau kompanijos vadovai jau kuris laikas planuoja žengti į visiškai naujus vandenius.

„Xiaomi“ planuoja automobilių rinkos revoliuciją: aiškėja, kada debiutuos pirmasis produktas, jau nustatyta ir jo kaina

Kalbos apie Kinijos bendrovės planus sukurti elektrinį automobilį sklando jau seniai, o dabar buvo žengtas ir didžiulis žingsnis šiuo klausimu. Nuo tada, kai „Xiaomi“ paskelbė apie savo atėjimą į automobilių pramonę, pramonės ekspertų ir vartotojų lūkesčiai vis auga.

Pirmojo „Xiaomi“ automobilio modelio pažanga buvo susidomėjimo objektas, o naujausi pranešimai rodo reikšmingą progresą. Pasak CNMO, projekte dalyvaujantis tiekėjas teigė, kad pirmojo „Xiaomi“ automobilio modelio kainodara buvo galutinai nustatyta.

„FAW Fuwei Automotive Parts Co., Ltd.“, įsikūrusi Čangčune, patvirtino savo aktyvų įsitraukimą į „Xiaomi“ automobilių projektą ir atskleidė, kad kelios jų dukterinės įmonės prisijungė prie „Xiaomi“ automobilių pirkimo komandos. Ši plėtra rodo didelę pažangą bendradarbiavime tarp „Xiaomi“ ir jos tiekėjų.

Anksčiau diskusijų sukėlė nutekinimas socialiniuose tinkluose, siūlantis pradinę 18,5 tūkst. eurų kainą už „Xiaomi“ automobilį. Tačiau bemdrovės viešųjų ryšių vadovas Wangas Hua patikslino, kad ši informacija yra klaidinga. Tokią informaciją per klaidą išplatino virtualusis asistentas „Xiaoice“.

Pranešama, kad „Xiaomi“ automobilio gamyba nuolat progresuoja. Šių metų gegužę Lu Weibingas, „Xiaomi“ partneris ir prezidentas, pasidalino, kad automobilio projektas vyksta sklandžiai ir įžengė į pagreitinto kūrimo etapą. Automobilis buvo pastebėtas bandomas sniege su įkūrėju Lei Jun dar šių metų sausį.

Šiais metais planuojama atlikti daugiau vasaros ir žiemos bandymų. Pagal planą, „Xiaomi“ automobilis oficialiai pristatytas 2024 metų pirmoje pusėje.

„Xiaomi Group“ neseniai paskelbė savo 2023 metų pirmojo ketvirčio finansinę ataskaitą, kurioje buvo pateikti atnaujinimai apie jos novatoriškus verslus, pavyzdžiui, išmaniąsias elektrines transporto priemones. Nepaisant to, kad bendros pajamos sumažėjo, palyginti su tuo pačiu 2022 metų laikotarpiu, bendrovės pakoreguotas grynasis pelnas pastebimai išaugo.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas