Atliekų surinkimas spartėja kelis kartus – automobilių parką papildė nauji daugiasekciai automobiliai

Lukas Snarskis

2022-12-27, 13:03 (atnaujinta 2023-12-03, 15:23)

0 komentarų

Vis daugiau dėmesio skiriant tvarumui, nuolat svarstoma, kaip ne tik efektyviau surinkti konteineriuose išmetamas atliekas, bet ir ieškoti aplinkai mažesnį poveikį darančių sprendimų. Bendrovė „Ekonovus“ nuo gruodžio dar daugiau konteinerių ištuština naudodama daugiasekcius atliekų surinkimo automobilius, tai leidžia dirbti kelis kartus efektyviau.

Atliekų surinkimas spartėja kelis kartus – automobilių parką papildė nauji daugiasekciai automobiliai

Diskusijos apie kelių sekcijų automobilius netyla jau kelerius metus, dažnai apie juos negirdėję piktinasi, kad skirtinguose konteineriuose esančios atliekos pilamos į vieną automobilį, tačiau būtent dėl viduje esančių sekcijų, jos nesusimaišo ir lieka išrūšiuotos.

„Daugiasekciai atliekų surinkimo automobiliai yra efektyvesnis ir jau ne vienus metus naudojamas techninis sprendimas. Šį gruodį mūsų automobilių parką papildė penki nauji „Euro 6“ standarto, mažiau taršūs pakuočių atliekoms surinkti skirti automobiliai, kurie leis dirbti dar efektyviau, taupyti ne tik laiką, bet ir mažinti išmetamo CO2 kiekį“, – teigia bendrovės vadovas Romas Draskinis.

Šiais kelių sekcijų automobiliais yra renkamos skirtingų pakuočių atliekos. Kadangi sekcijos yra atskirtos pertvaromis, atliekos tarpusavyje nesusimaišo ir tai leidžia sumažinti kuro sąnaudas, efektyvina darbą, vietoje kelių automobilių konteineriuose esančias atliekas surenka tik vienas.

Daugiasekciai atliekų surinkimo automobiliai „Ekonovus“ naudojami nuo 2017 m., tai dažnai pasitelkiamas sprendimas ir užsienio šalyse. Šie automobiliai naudojami bendrovės aptarnaujamose teritorijose visoje Lietuvoje.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas