Atnaujinti visi „Opel“ komerciniai modeliai: vokiečiai pristatys naujos kartos „Combo“, „Vivaro“ ir „Movano“

Lukas Snarskis

2023-10-30, 09:33 (atnaujinta 2023-12-03, 15:14)

0 komentarų

Vokietijos gamintojas „Opel“ paskelbė į kelius išleisiantis naujos kartos lengvųjų komercinių automobilių gamą. Jau 2024 metų pirmąjį ketvirtį bus pradėta naujų kompaktiškojo „Combo“, vidutinio dydžio „Vivaro“ ir didelio furgono „Movano“ gamyba, o prekybos atstovybes naujieji modeliai pasieks antrąjį ketvirtį.

Atnaujinti visi „Opel“ komerciniai modeliai: vokiečiai pristatys naujos kartos „Combo“, „Vivaro“ ir „Movano“

Kiekvienas naujos kartos modelis pasižymės atnaujintu išorės dizainu ir modernizuotu salonu, o elektrinės jų versijos išsiskirs didžiausiais savo klasėse viena įkrova nuvažiuojamais atstumais. Be to, Vokietijos įmonė pranešė, kad naujasis „Movano“ jau netrukus bus siūlomas ir su vandenilio kuro elementų galios sistema.

Perims stiprybes

Naujosios komercinės transporto priemonės bus nesunkiai atpažįstamos dėl naujos „Opel“ prekių ženklo emblemos interpretacijos – ji jau matoma ant naujausių keleivinių modelių. Atnaujinta emblema, integruota su priekine kelio apšvietimo sistema, sukuria vientisą dizaino elementą, besitęsiantį per visą priekinę automobilio dalį.

Naujoji lengvųjų komercinių „Opel“ automobilių gama perims daug savo pirmtakų stiprybių. Pavyzdžiui, jos apima platų pažangių vairuotojo pagalbos sistemų asortimentą. Šios technologijos užtikrina didesnį komfortą ir saugumą kelionėse bei patogesnį manevravimą miestų erdvėse.

Be to, visa trijulė ir toliau bus gaminami įvairių kėbulo tipų, ilgių ir aukščių. Siūlomi parametrai atitiks platų profesinių poreikių spektrą. Automobiliai vėl pasižymės praktiškais krovinių tūriais, naudingomis apkrovomis ir vilkimo galia.

Modernizuotos darbo vietos

Greta atnaujinto išorės dizaino buvo modernizuotos „Combo“, „Vivaro“ ir „Movano“ vairuotojų darbo vietos. Atnaujintuose modeliuose įdiegtos informacijos ir pramogų sistemos su 10 colių įstrižainės centriniais jutikliniais ekranais ir integruotomis belaidėmis „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“ sistemomis.

Naujosios elektrinės automobilių versijos išsaugojo praktines modelių su vidaus degimo varikliais savybes, tad atitinka jų galimybes. Dėl elektromobiliuose įrengtų technologiškai pažangiausių baterijų bei didesnio pavaros našumo visi trys modeliai ir toliau užtikrins didžiausią savo klasėje viena įkrova be jokių išmetamųjų teršalų nuvažiuojamą atstumą.

Artimiausiu metu „Opel“ atskleis daugiau detalios informacijos apie kiekvieną iš šių naujųjų automobilių.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas