Atsinaujinimas, kuris patiks daugeliui vilniečių: viešojo transporto programėlė suteiks pažangiausius sprendimus

Lukas Snarskis

2023-02-22, 17:51 (atnaujinta 2023-12-03, 15:21)

0 komentarų

„Trafi“ po penkių sėkmingos veiklos metų žengė dar vieną žingsnį – mobilumo programėlė sulaukė vartotojo sąsajos atnaujinimo, rašoma JUDU pranešime spaudai.

Atsinaujinimas, kuris patiks daugeliui vilniečių: viešojo transporto programėlė suteiks pažangiausius sprendimus

„Patirtis, kurią įgijome kurdami judumo sprendimus didžiausiems pasaulio miestams, leido mums atnaujinti Vilniaus programėlę, kad ji atitiktų naujausias rinkos tendencijas. Dėka įgyvendintų atnaujinimų, programėlės vartotojai Vilniuje galės mėgautis tomis pačiomis pasaulinio lygio funkcijomis kaip ir vartotojai Berlyne, kur įdiegėme didžiausią pasaulyje multimodalinių kelionių planuoklį „Jelbi“. Visai netrukus šį sprendimą pradėsime taikyti ir Briuselyje“, – teigia „Trafi“ vyresnysis projektų vadovas Justas Gaižauskas.

Patogiau, greičiau ir lengviau

Vilniui skirtoje „Trafi“ programėlėje nuo šiol veikia dar intuityvesnė vartotojo sąsaja bei naujos funkcijos, leidžiančios kelionę viešuoju transportu planuoti dar sklandžiau. Atsinaujinusi programėlė vilniečiams ir miesto svečiams suteikia galimybę:

  • Lengvai peržiūrėti kiekvieną maršruto žingsnį, naudodamiesi tiesioginėmis nuorodomis;
  • Surasti geriausią maršrutą naudojantis maršruto paieška;
  • Visada matyti viešojo transporto tvarkaraščius realiuoju laiku.

Naujoje versijoje keičiasi ir atsiskaitymo būdai – dabar viešojo transporto bilietus galima įsigyti tik banko kortele. O, keleiviai, kurie mieliau renkasi elektroninę bankininkystę, ir toliau gali tai daryti per oficialią programėlę „m.Ticket“. Visi įsigyti bilietai ir kelionės, kaip ir įprastai, bus atvaizduojami „Trafi“.

Pirmas žingsnis geresnio judumo link

Vilniaus mieste veikiančia „Trafi“ programėle naudojasi daugiau nei 180 000 mėnesinių vartotojų. Pasak Justo Gaižausko, programėlės sėkmę nulemia glaudus, ne vienerius metus besitęsiantis „Trafi“ ir JUDU bendradarbiavimas, kuris suteikia dar daugiau galimybių vilniečiams lengvai ir greitai nuvykti iš taško A į tašką B.

„Nesvarbu, ar važiuojate į darbą, tvarkote reikalus mieste, ar tyrinėjate Vilnių, naujoji mūsų programėlės versija sukurta taip, kad atitiktų visus jūsų poreikius. Atsisiųskite dabar ir mėgaukitės paprastu bei patogiu mobilumu mieste!", – sako projektų vadovas.

Darnų judumą skatinančia partneryste džiaugiasi ir JUDU komanda – anot komunikacijos ir rinkodaros vadovės Neringos Žukauskaitės, „Trafi“ prisideda prie viešojo transporto klientų patirties gerinimo.

„Vilniuje viešojo transporto paslaugomis kasdien naudojasi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių ir nemaža jų dalis naudojasi „Trafi“ programėle – greitai ir patogiai susiplanuoja keliones arba įsigyja viešojo transporto bilietus. Tikime, kad ši draugystė džiugina ne tik mus, bet ir mūsų sostinės gyventojus“, – antrina N. Žukauskaitė.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Viešojo transporto paslaugomis 2022-aisiais kasdien naudojosi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių, kurie keliones troleibusu ar autobusu šiemet įvertino 8,32 balais iš 10, o tai – aukščiausias įvertinimas nuo 2019-ųjų. Įmonė taip pat užtikrina sklandų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus, kuriančius vaikštomą miestą Vilnių.

Praėjusių metų gruodį „Trafi“ programėlėje įsigyta daugiau nei pusę milijono autobusų bilietų. O per pirmąsias keturias 2023 m. savaites „Trafi“ programėlė padėjo susiplanuoti beveik 4 mln. kelionių.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas