Automobilių rinkoje bręsta netikėta partnerystė: Vokietijos automobilių milžinė ketina bendradarbiauti su Kinijos technologijų gigante

Lukas Snarskis

2023-05-25, 13:30 (atnaujinta 2023-12-03, 15:17)

0 komentarų

Automobilių rinka keičiasi, o didžiausi pokyčiai fiksuojama per pastaruosius keletą metų. Rinkoje vis didėja elektromobilių pasirinkimas, gamintojai siekia pasiūlyti vis įdomesnius modelius. Žinoma, vis didesnis dėmesys skiriamas ir transporto priemonėse naudojamai programinei įrangai.

Automobilių rinkoje bręsta netikėta partnerystė: Vokietijos automobilių milžinė ketina bendradarbiauti su Kinijos technologijų gigante

„Financial Times“ šaltinių teigimu, „Volkswagen“ derasi su „Huawei“, kad Kinijoje parduodamuose automobiliuose būtų įdiegta „HarmonyOS“ operacinė sistema.

Atsižvelgiant į tai, kad Kinijos vartotojai labai palankiai vertina savo gamybos technologijas ir turint omenyje VW programinės įrangos problemas, „Volkswagen“ yra daug prasmingiau siekti partnerystės su „Huawei“. Priešinga kryptimi žengę „Seres“ atsisakė „HarmonyOS“, skirtos „Android Auto“, savo automobiliuose, parduodamuose Europoje.

Įdomu tai, jog vieno šaltinio teigimu „Volkswagen“ neapribojo savo pasirinkimo vien ties „Huawei“. Pranešama, kad Vokietijos automobilių gamintojas apskritai ieško ilgalaikio partnerio Kinijoje, tačiau atrodo, jog „Huawei“ yra sąrašo viršuje, kadangi siekia sukurti „HarmonyOS“ ekosistemą.

„Volkswagen“ programinė įranga dažnai atsilieka nuo kitų elektromobilių konkurentų, ypač Kinijoje, kur elektromobilių rinka klesti ir yra konkurencinga.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas