Automobiliuose su „Google“ palaikymu – visiškai nauja „Deezer“ muzikos programėlė

Lukas Snarskis

2023-07-27, 08:50 (atnaujinta 2023-12-03, 15:15)

0 komentarų

„Deezer“ gali nepatekti į populiariausių muzikos transliavimo paslaugų penketuką, tačiau tai viena iš nedaugelio programėlių, kuri turi specialią automobiliams skirtą versiją tiems, kurie vairuoja automobilius su integruota „Google“.

Automobiliuose su „Google“ palaikymu – visiškai nauja „Deezer“ muzikos programėlė

Anksčiau šią savaitę muzikos srautinio perdavimo platforma paskelbė apie savo naujos automobilių programėlės pristatymą.

Kaip minėta pavadinime, programėlė bus pasiekiama automobiliuose su „Google“ integruota sistema ir automobiliuose su automobilių programėlių parduotuve „Faurecia Aptoide“. Naujasis sprendimas buvo išleistas atsižvelgiant į didėjančią specialių automobilinių programėlių, kurių savybės ir funkcijos atitinka telefono naudojimo patirtį, paklausą.

„Muzika gali pagerinti bet kokią situaciją, o klausytis geriausių dainų automobilyje yra labai svarbu žmonėms visame pasaulyje. Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų naują automobilių programėlę, suteikiančią vairuotojams sklandžią prieigą prie mėgstamos muzikos su „Deezer“. Su šiuo pristatymu džiaugiamės galėdami pradėti dirbti su kai kuriais geriausiais pasaulio automobilių gamintojais“, – sakė Nicolas Pinoteau, „Deezer“ produktų ir inžinerijos viceprezidentas.

„Deezer“ premium vartotojai galės mėgautis savo grojaraščiais arba suasmenintų dirbtinio intelekto sugeneruotų rekomendacijų srautu tiesiai per automobilį ir nenaudodami savo telefono. Valdymas balsu taip pat pasiekiamas tiems, kurie naudojasi nauja „Deezer“ automobilių programėle, jei nori įsijungti į tinkamą grojaraštį.

Programėlė buvo sukurta taip, kad supaprastintų sudėtingus meniu, bent jau taip teigia „Deezer“. Programa suteikia prieigą prie plataus katalogo, kuriame yra daugiau nei 120 milijonų dainų, tačiau atminkite, kad už „Deezer Premium“ turėsite mokėti 10,99 $ per mėnesį. Taip pat ja galima nemokamai naudotis 1 mėnesį, jei norite tiesiog išbandyti muzikos srautinio perdavimo paslaugą.

Nemokama „Deezer“ versija siūlo prieigą prie daugiau nei 90 milijonų dainų, tačiau ji palaikoma reklamomis. Nemokamas prenumeratos planas nesuteikia jokių privilegijų, palyginti su kitais trimis (Premium, Student, Family), išskyrus asmeninius dainų mišinius ir grojaraščius.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas