„Citroën“ koncepcinį modelį pavertė realybe – pagamins 50 ribotos serijos „My Ami Buggy“ automobilių

Lukas Snarskis

2022-06-21, 12:40 (atnaujinta 2023-12-03, 15:25)

0 komentarų
„Citroën“ koncepcinį modelį pavertė realybe – pagamins 50 ribotos serijos „My Ami Buggy“ automobilių

Nuo koncepcinio „My Ami Buggy“ modelio pristatymo praėjo vos keletas mėnesių, tačiau dėl itin palankių publikos atsiliepimų „Citroën“ nusprendė pristatyti jo pagrindu sukurtą ribotos serijos automobilį. Bus pagaminta tik 50 šių unikalių modelių, o jų prekyba prasidės birželio 21 dieną pagrindiniame „Citroën“ tinklalapyje. Kiekvieno kliento automobilis bus kitoks, nes viduje, kairėje prietaisų skydelio pusėje, bus lentelė su užrašu, žyminčiu, kad šis „My Ami Buggy“ – itin retas modelis. Lentelėje taip pat bus įrašytas ir serijos numerį atitinkantis skaičius nuo 1 iki 50.

„Publika labai palankiai įvertino pristatytą „My Ami Buggy“ koncepcinį modelį. Ne vienas klientas teiravosi apie galimybę įsigyti tokį automobilį. Šiandien su džiaugsmu galime pranešti, kad paversime šią idėją realybe ir ypač ribota serija gaminsime „My Ami Buggy“ automobilius. Taip dar kartą pademonstruosime „Ami“ modelio suasmeninimo galimybes. „My Ami Buggy“ bus surenkamas be durų, o stogas bus pakeliamas, todėl vairuotojas ir keleivis galės jaustis dar laisviau. Tuo pat metu abu mėgausis tyliu važiavimu veikiant elektros varikliui“, – sakė „Citroën“ strategijos ir produkto vadovė Laurence Hansen.

Nuotykių dvasia dvelkianti išorė

Ribotos serijos „My Ami Buggy“ išorėje bus pritaikytos „My Ami Pop“ ir „Vibe“ versijų apdailos detalės. Savo stiliumi naujasis modelis įkūnys nuotykių dvasią ir perteiks malonų pojūtį, kurį suteikia visiška saviraiškos laisvė.

Pirmas pastebimas skirtumas, lyginant su kitomis versijomis, yra nauja kėbulo spalva. Tamsi rusvai žalsva spalva dera prie gamtos ir puikiai atitinka „Buggy“ modifikacijos prigimtį. Iš „Pop“ ir „Vibe“ versijų bus paimti priekinio ir galinio buferių sutvirtinimai, priekyje bus montuojama apsauginė plokštelė bei žibintų apdaila. Originalios ratų arkos, platesni sparnai ir galinis oro aptakas suteiks automobiliui tvirtesnę išvaizdą. Tamsios apsauginės detalės leis įgauti vairuotojui daugiau pasitikėjimo ir sustiprins tvirtumo įspūdį. Juoda apdaila taps skiriamuoju šios versijos bruožu. Tamsios detalės sudarys kontrastą vyraujančiai žaliai spalvai.

Siekiant pagyvinti kėbulo dizainą, bus naudojamos ir ryškiai geltonos spalvos apdailos detalės. Dėl jų „My Ami Buggy“ nuotaikingai atrodys ir bus iš tolo pastebimas. Priekinėje apsauginėje plokštelėje išsiskirs du ryškiai geltonai lipdukais pažymėti įdubimai. Tokios pat spalvos bus ir ant ratų arkų priklijuotos sukimosi krypties rodyklės. Aviacijoje tokios nuorodos yra svarbios techninės detalės, o šiame modelyje jos naudojamos kaip puošmenos.

„My Ami Buggy“ bus montuojami specialiai šiai versijai skirti 14 colių perforuoti aukso spalvos ratlankiai su juodais gaubtais. Ratų centrus puoš charakteringi „Citroën“ prekių ženklo ševrovai. Tokie kontrastingi ratai idealiai dera prie rusvai žalsvos kėbulo spalvos.

Priekinę apsauginę plokštelę klientai gali papildomai suasmeninti, pavyzdžiui, joje galima įrašyti bet kokius patinkančius žodžius ir „My Ami Buggy“ taps dar originalesnis. Stovintį automobilį bus galima uždengti derančiu rusvai žalsvos spalvos „Ami“ uždangalu.

Laisvi lyg vėjas


Pažvelgus į automobilį iš karto galima pastebėti, kad durų nėra, o stogas gali būti atidaromas. Tai leidžia maksimaliai mėgautis atvirame ore praleidžiamu laiku. Siekiant užtikrinti keleivių apsaugą, vietoje durų sumontuoti plieniniai vamzdžiai su vyriais.

Atidaromas automobilio stogas – pilkas brezentas. Pasirinktas dizainas ir spalva yra duoklė istoriniams „Mehari“ ir 2CV modeliams. Apsauginę medžiagą lengva suvynioti, tačiau ji yra pakankamai tanki ir nepraleidžia vandens. Aukštą medžiagos kokybę lemia peršvietimas ultravioletiniais spinduliais. Toks stogas puikiai apsaugo vairuotoją ir keleivį nuo tiesioginių saulės spindulių ir kritulių. Minkštas stogas prie kėbulo tvirtinamas specialiais segtukais. Jį galima lengvai susukti ir padėti už sėdynių.

Gyvybinga atmosfera

Laikantis bendros dizaino temos, geltonos spalvos apdailos detalės naudojamos ir „My Ami Buggy“ automobilio viduje. Ryški spalva padeda atkreipti dėmesį ir į tam tikrus praktiškus dalykus. Pavyzdžiui, geltonai pažymėtos trys greta prietaisų skydelio įrengtos daiktadėžės, kablys, skirtas krepšiams laikyti, ir durų atidarymo dirželiai.

Sėdynes dengia ypač praktiškas juodos spalvos audinys, kurio kraštai papuošti geltonomis siūlėmis. Jauki kabina vilioja nieko nelaukiant patogiai įsitaisyti viduje. Grindų kilimėliai taip pat siuvinėti geltonomis siūlėmis. Ryškia spalva išsiskiria ir centrinė apdaila.

Specialiame internetinės prekybos tinklalapyje birželio 21 dieną klientams bus pasiūlyti tik 50 šių unikalių automobilių. Visiems pirkėjams „My Ami Buggy“ automobiliai bus pristatyti tiesiai į namus. Pirmieji klientai savo pirkinius gaus rugpjūčio 9 dieną.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas