„Dacia“ pasiūlys naują komplektacijos variantą savo automobiliui: puiki opcija nuotykių ieškotojams

Lukas Snarskis

2023-03-03, 09:55 (atnaujinta 2023-12-03, 15:21)

0 komentarų

Briuselyje vykusioje Europos automobilių parodoje „Dacia“ pristatė naująją „Extreme“ kompletaciją, skirtą modeliui „Spring“. Šią komplektaciją dabar bus galima įsigyti trijuose kituose „Dacia“ modelių gamos flagmanuose, įskaitant „Sandero Stepway“ ir pakeičiant riboto leidimo „Extreme“ versijas „Jogger“ ir „Duster“.

„Dacia“ pasiūlys naują komplektacijos variantą savo automobiliui: puiki opcija nuotykių ieškotojams

„Dacia“ modelis – lauko sinonimas – savo poziciją pabrėžia pasirinkdamas „Extreme“ komplektaciją. Nuotykius, veiklą lauke, atradimus vieni arba su septyniais žmonėmis galite patirti su solidžia „Dacia“ transporto priemonių gama. „Extreme“ komplektacija pasižymi išskirtine išvaizda, kuri subtiliai įkūnija gamtą.

Išorės ypatybės:

 • Nauja kėbulo spalva: „Cedar Green“ („Stepway“, „Jogger“ ir „Duster“)/„Slate Blue“ spalva („Spring“)
 • „Glossy black“ spalvos ryklio peleko formos antena („Stepway“, „Jogger“ ir „Duster“)
 • Modelio pavadinimas „Copper Brown“ spalvos raidėmis ant stogo bėgių („Stepway“, „Jogger“ ir „Duster“) / „Copper Brown“ spalvos akcentai ant stogo bėgių („Spring“)
 • „Copper Brown“ spalvos akcentai ant sparnų veidrodėlių dangtelių ir ratlankių, „Copper Brown“ spalvos „Dacia" užrašas ant bagažinės
 • Topografinio dizaino juostos ant priekinių durelių – nuoroda į firminę „Duster“ oro angą tarp priekinių durų ir priekinių sparnų („Spring“, „Stepway“ ir „Jogger“)
 • „Copper Brown“ spalvos akcentai prie rūko žibintų („Stepway“ ir „Jogger“) / „Copper Brown“ spalvos akcentai prie priekinių žibintų („Spring“)
 • Topografinio dizaino palangės („Spring“, „Stepway“ ir „Jogger“)
 • Blizgūs juodi lengvojo lydinio ratlankiai („Duster“ – 17 colių skersmens, „Stepway“ ir „Jogger“ – 16 colių skersmens)
 • Topografinio dizaino viduriniai statramsčiai ir sparnų atšvaitai („Duster“)
 • „Copper brown“ spalvos oro anga („Duster“)

Interjeras:

 • Naujo tipo pilkos spalvos apmušalai „MicroCloud“ yra įtraukti į „Extreme“ komplektaciją (automobiliuose „Stepway“, „Jogger“ ir „Duster“) ir dengia durų skydelius, sėdynes (automobiliuose „Stepway“, „Jogger“ ir „Duster“) bei prietaisų skydelį (automobiliuose „Stepway“ ir „Jogger“). „MicroCloud“ medžiaga buvo specialiai sukurta transporto priemonių interjerui (t. y. sėdynėms ir kitiems vidiniams komponentams). Ji labai atspari nusidėvėjimui, labai lengvai valoma, atrodo panašiai kaip aksomas, tačiau yra unikali, minkšta ir maloni liesti
 • Ant priekinių sėdynių įspaustas „Dacia Link“ logotipas
 • Guminiai kilimėliai su topografiniu dizainu priekinėje eilėje
 • Guminiai kilimėliai su topografiniu raštu antroje eilėje („Stepway“, „Duster“ ir „Jogger“) ir trečioje eilėje („Jogger“)
 • „Copper Brown“ spalvos apdaila ant priekinių durų skydelių ir aplink oro angas
 • Durų slenksčiai su topografiniu raštu
 • „Copper Brown“ spalvos apdaila aplink pavarų svirties pagrindą („Duster“)
 • „Copper Brown“ spalvos dygsniavimas ant pavarų svirties kišenės („Duster“)
 • „Copper Brown“ spalvos apdaila aplink navigacijos skydelį („Spring“)

„Electric 65“: naujasis elektrinis variklis, pristatytas kartu su „spring extreme“.

Pristatydama naująją „Spring Extreme“ apdailą, „Dacia“ taip pat pristato visiškai naują „ELECTRIC 65“ variklį (65 AG / 48 kW). Naujasis variklis, kurį galima įsigyti tik „Spring Extreme“ modelyje, sujungtas su nauja unikalia pavarų dėže (kuri padidina ratams perduodamą sukimo momentą) ir užtikrina didesnį pagreitį bei didesnę energijos regeneraciją plačiame diapazone.

Su naujuoju „ELECTRIC 65“ varikliu „Spring Extreme“ nuvažiuoja 220 km pagal mišrųjį WLTP ciklą ir 305 km pagal miesto WLTP ciklą.

„ELECTRIC 45“ variklis (45 AG / 33 kW) ir toliau bus montuojamas „Essential“ komplektacijos modelyje.

Padidintas sukibimas: sprendimas, kuris puikiai veikia neįprastuose keliuose

Dviejų varančiųjų ratų pavara gali būti sudėtinga siekiant įveikti purviną, apsnigtą ar slidų paviršių. Dėl išmaniojo „Dacia“ padidinto sukibimo sprendimo vairuotojai gali drąsiai leistis į keliones neįprastais keliais.

„Extreme“ komplektacijos „Stepway“ ir „Jogger“ modelių standartinėje įrangoje yra padidinto sukibimo funkcija. Ją įjungus centriniame valdymo skydelyje esančiu mygtuku, reguliuojant elektroninės stabilumo kontrolės (ESC) nustatymus, ratai gali laisviau suktis ir geriau sukibti su nelygiais paviršiais.

„Duster“ – kultinis „Dacia“ automobilis, skirtas kelionėms į gamtą, gali būti gaminamas su visais varomaisiais ratais ir tebėra vienas patikimiausių visureigių rinkoje.

Erdvė geram miegui

„Sleep“ paketas yra pirmasis aksesuaras, įtrauktas į„InNature“ aksesuarų asortimentą. „Sleep“ paketas, kurį galima įsigyti su visomis „Jogger“ komplektacijomis, leidžia vos per kelias minutes keleivių saloną paversti miegamuoju. Šis nuimamas priedas yra suderinamas su visomis „Jogger“ transporto priemonėmis, pagamintomis nuo pat jų pasirodymo. Prieš montuojant priedą reikia išimti „Jogger“ septynvietės versijos trečiosios eilės dvi sėdynes.

Optimizuota krovinių talpa, diskretiškas miego paketas ir dideli matmenys

Įdėjus krovinio dangtį, pakuotė paslepiama ir „Jogger“ atrodo kaip įprastas penkiavietis automobilis. Sumani medinės dėžės konstrukcija užtikrina, kad (220 l) talpos krovinių vieta būtų pasiekiama bet kada, nepriklausomai nuo to, ar paketas yra pastatytas, ar ne. Į vietą įstačius krovinio dangtį su logotipu jį galima naudoti kaip lentyną.

Galinėse durelėse esančioje stumdomoje lovos sistemoje yra 190 cm x 130 cm dydžio čiužinys. Šioje konfigūracijoje yra pakankamai erdvės virš galvos – bent 60 cm.

Prie „Dacia InNature Sleep Pack“ galima įsigyti priedų, papildančių „InNature Sleep“ paketą:

 • Visų langų užtemdomosios žaliuzės, užtikrinančios šviesos ir privatumo kontrolę
 • Išmanioji palapinė, kurią galima prijungti prie „Jogger“, kai bagažinė atidaryta, ir taip užtikrinti papildomos vietos miegui

Lietuvoje užsakymai priimami nuo 2023 m. kovo 9 d.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas