Dar viena bloga žinia rusams: veiklą šalyje stabdo ir Kanados bendrovės valdomas „Circle K“ degalinių tinklas

Lukas Snarskis

2022-03-09, 06:45 (atnaujinta 2023-12-03, 15:25)

0 komentarų
Dar viena bloga žinia rusams: veiklą šalyje stabdo ir Kanados bendrovės valdomas „Circle K“ degalinių tinklas

Reaguodama į tebesitęsiantį Rusijos karą prieš Ukrainą Kanados bendrovė „Alimentation Couche-Tard, Inc.“ (ACT) stabdo veiklą Rusijoje.

ACT stabdo 38 parduotuvių Rusijoje veiklą ir rūpinasi, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas, o veikla būtų nutraukta tinkamai bei atsakingai. Rusijoje ACT veikė kaip prekės ženklas „Circle K“, turėjo daugiau kaip 320 darbuotojų Sankt Peterburge, Murmanske bei Pskove.

„Mes smerkiame Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir didžiulį jos poveikį žmonėms – tiek ukrainiečiams, tiek rusams, – sako bendrovės prezidentas ir generalinis direktorius Brianas Hannaschas, – todėl priėmėme sprendimą sustabdyti veiklą. „Couche-Tard“ turėjo parduotuvių Rusijoje beveik tris dešimtmečius.“

Bendrovė užjaučia visus nukentėjusius Ukrainoje. ACT Raudonajam kryžiui jau paaukojo daugiau nei 1,5 milijono JAV dolerių ir pradėjo pasaulinę kampaniją, kuria siekiama surinkti papildomų lėšų Ukrainos žmonėms. Nuo pat krizės pradžios vietinės „Circle K“ komandos Lenkijoje ir Baltijos šalyse remia pabėgėlius, maistu ir gėrimais, būstu ir aukomis vaikų labdaros organizacijoms.

Bendrovė valdo daugiau nei 16 tūkst. parduotuvių ir „Circle K“ degalinių tinklą Šiaurės Amerikoje bei Europoje.

„Circle K Lietuva“ dar praėjusią savaitę atsisakė bendradarbiavimo su visais degalinių parduotuvėse esančių prekių tiekėjais, turinčiais bet kokių ryšių su Rusijos Federacija ir Baltarusija.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas