Dukart „MotoGP“ čempionas debiutuos Dakaro ralyje: „Tai yra visiškai kitas pasaulis“

Lukas Snarskis

2021-12-12, 16:30 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
Dukart „MotoGP“ čempionas debiutuos Dakaro ralyje: „Tai yra visiškai kitas pasaulis“

2022 metų Dakaro ralis startuos jau visai netrukus, o tai vis labiau kursto ir auto sporto gerbėjų aistras. Iškart po Naujų metų startuosiantis renginys šiemet turės nemažai naujovių, o tarp jų – ir naujų veidų.

Ralyje startuos ir dukart „MotoGP“ lenktynių nugalėtojas Danilo Petrucci, kuriam tai bus unikalus karjeros pokytis. Italas ir toliau važiuos su savuoju „Tech3 KTM“, tačiau nauji metai jam prasidės visiškai neįprastai – Dakaro trasoje.

Kalbėdamas apie dalyvavimą Dakaro ralyje, D.Petrucci pažymėjo, jog tai didžiuliai pokyčiai jo karjeroje, tačiau jis iki šiol nėra nusprendęs ką veiks po lenktynių Saudo Arabijos dykumose. Verta paminėti ir tai, jog italas dar besiruošdamas „MotoGP“ finaliniams etapams, spėjo įveikti keletą dykumos ralių Dubajuje.

„Didžiausias dalykas, kurį reikia išmokti apie Dakarą – tai viskas, nes tai yra visiškai kitas pasaulis. Vos per vieną savaitę treniruočių aš įveikiau gerokai ilgesnę distanciją nei per visus šiuos metus su „MotoGP“ motociklu.“, - kalbėjo D.Petrucci.

Dukart „MotoGP“ čempionas pažymėjo ir tai, jog jam tai bus visiškai nauja patirtis, tačiau išskyrė ir savo gerus gebėjimus vairuoti motociklą. Ir jeigu pastarasis dalykas neturėtų būti didelė problema italui, tai navigacija dykumose – visiškai naujas iššūkis.

„Navigacija išties yra kažkas, ką tu privalai suprasti, nes „MotoGP“ mes kalbame apie metrus ar milimetrus. Dakare mes kalbame apie kilometrus ir tu niekada negali žinoti kas bus toliau“, - tikino lenktynininkas.

D.Petrucci, jog po Dakaro ralio ketina aptarti ateities planus su KTM. Pastarojo teigimu, jeigu šios lenktynės jam patiks, nereikėtų atmesti galimybės jį išvysti ir kituose panašiuose maratonuose.

Priminsime, jog 2022 metų Dakaro ralis startuos jau sausio pirmą dieną ir tęsis iki sausio 14 dienos. Jame startuos ir rekordinis lietuvių skaičius, kuris sieks net 10.

Mūsų kolektyvas taip pat kviečia sudalyvauti žemiau pateiktoje apklausoje, kurioje norime išsiaiškinti ar jums būtų įdomu rasti ir daugiau su Dakaro raliu susijusių naujienų portale.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas