Elektrinis triratis su saulės baterijomis: stebuklas už mažiau nei €1500?

Lukas Snarskis

2021-05-09, 13:00 (atnaujinta 2023-12-03, 15:32)

0 komentarų
Elektrinis triratis su saulės baterijomis: stebuklas už mažiau nei €1500?

Bet kas, kam yra tekę sėdėti eismo spūstyje ar sukti ratus aplink aikštelę siekiant rasti kur pasiparkuoti nedvejodamas sutiks - keliuose automobilių yra gerokai per daug. Nors sumažinti automobilių skaičių keliuose skamba kaip puiki mintis, tai lengviau pasakyti nei padaryti. Žvelgiant į situaciją realistiškiau galime susimąstyti - o kas jei sumažintume ne automobilių, o ant jų esančių ratų skaičių? Tačiau nekalbame apie motociklus, mat mūsų dėmesio centre atsidūrė elektra varomas triratis „tuktukas“.

Tai savotiškai keista transporto priemonė, kurios benzininiai variantai daugelį metų yra populiarūs besivystančiose pasaulio šalyse dėl savo žemos kainos ir paprastų veikimo principų. Europoje jie populiarūs turistinėse lokacijose kaip pramoga - „tuktukų“ gausu net Nidoje. Tačiau kas jei savo įprastą automobilį pakeistumėte tokiu elektriniu triračiu?

Jis paskatintų šiek tiek sulėtinti gyvenimo tempą, žinoma, tiesiogine prasme - maksimalus šios transporto priemonės greitis yra vos apie 50km/h. Tačiau ji praktiška - gale yra keturios sėdimos vietos keleiviams, tad šiuo triračiu pavyktų net nuvežti vaikus į mokyklą. Deja, saugumo savybių šiame elektromobilyje yra dvi - rankenos laikymuisi ir hidrauliniai stabdžiai, tad patekti į avariją su šiuo monstru nerekomenduotina.

Jei elektrinio transporto atsisakote dėl trumpo nuvažiuojamo atstumo, su šiuo tokios dilemos nepatirsite - triratis turi stoge įmontuotą saulės kolektorių, kuris saulėtą dieną kraus 2,7kWh talpos akumuliatorių. Jei saulės energija Jūsų nedomina, galite rinktis ir modelį su paprastu stogu. Jei vis dar manote, kad elektrinis „tuktukas“ nėra praktiška transporto priemonė, galbūt Jūsų nuomonę pakeis tai, kad šis turi priekinio stiklo valytuvą? Taip pat šioms transporto priemonėms yra gaminami prisegami uždangalai, kurie padės išlikti sausiems jei tektų važiuoti per lietų.

Tragiškai nuostabus elektrinis triratis gali būti jūsų už mažiau nei €1400 - jo kaina „Alibaba“ internetinėje didmeninėje parduotuvėje tėra $1691. Tačiau tokia suma yra tik už transporto priemonę, kurios siuntimu teks pasirūpinti patiems. Alternatyvų galite rasti dukterinėje „Alibaba“ parduotuvėje „AliExpress“ - čia tokį „tuktuką“ pavyktų rasti už maždaug $3000 su nemokamu siuntimu.

Prieš imdami rimtai svarstyti šio transporto šedevro įsigijimą, turėkite omenyje, kad pardavėjas neturi geriausių įvertinimų - jo teigiamų atsiliepimų balas tėra 60%.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas