„Garmin“ palaiko FIA iniciatyvą: siekiama paskatinti važinėti keliais saugiai ir tausojant aplinką

Lukas Snarskis

2021-12-18, 14:05 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
„Garmin“ palaiko FIA iniciatyvą: siekiama paskatinti važinėti keliais saugiai ir tausojant aplinką

Švedijos draudimo bendrovės „Greater Than“ ir Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) iniciatyva, kuria siekiama paskatinti važinėti keliais saugiai ir tausojant aplinką, yra programa „Smart Driving Challenge“ (SDC). GPS technologijų įmonė „Garmin“ paskelbė, kad prisijungia prie šios iniciatyvos, kuria siekiama didinti visuomenės informuotumą apie saugų ir tvarų važinėjimą automobiliu, taip pat padėti sumažti poveikį aplinkai, kurį daro kasdienis važinėjimas.

„FIA SDC“ tikslas yra didinti informuotumą apie poveikį, kurį vairuotojai daro aplinkai, ir apie tai, kaip galima važinėti saugiau, šiek tiek pakeitus kasdienius važinėjimo automobiliu įpročius. „Greater Than“ sukūrė taikomąją programą, skirtą vairuotojams, palaikantiems šią iniciatyvą, kad jie būtų realiu laiku, naudojantis išmaniaisiais telefonais, informuoti, kiek saugiai ir tausodami aplinką važiuoja. Šia programa kasdien naudojasi ne tik vairuotojai, bet ir ralių, vykstančių visame pasaulyje, dalyviai, kad jų važiavimas būtų ekologiškesnis.

„„Garmin“ kuria išmaniuosius produktus, daugiausia dėmesio skirdami asmens sveikatai ir gamtinei aplinkai. Kaip ir mūsų bendrovė „Greater Than“, „Garmin“ siūlo savo klientams naujausias technologijas ir įkvepia žmones tobulėti. Toks pat yra „FIA SDC“ tikslas. Turime puikią galimybę sukurti pasaulinę bendruomenę su įkvepiančiais lyderiais ir pakeisti pasaulį, kad taptų geresnis“, – sakė Johanna Forseke, „Greater Than Svenska AB“ vykdomoji direktorė.

Priėmę iššūkį taikyti specialias pažangias technologijas, dalyviai gali išmokti sumažinti CO2 išmetimą ir įgyti kitų praktinių įgūdžių. Iššūkį laimėti „Pažangiausio pasaulio motociklininko“ titulą šiuo metu yra priėmę penkių žemynų motociklininkai iš daugiau nei 70 šalių.

„Ateitis kuriama laikantis tvarumo nuostatos, ir, bendradarbiaudami su „Garmin FIA Smart Driving Challenge“, žinome, kaip siekti didelių permainų. Diegdami tvarias strategijas, kreipiamės į paprastus vairuotojus, skatiname juos vairuoti ir kelyje elgtis saugiau ir tausoti aplinką“, – sakė Onika Millere, „FIA“ laikinoji generalinė sekretorė, atsakinga už automobilių mobilumą ir turizmą.

Bendradarbiaujant su „FIA SDC“ buvo išplėstos važiavimo funkcinės galimybės, įdiegiant „Garmin Catalyst Driving Performance Optimizer“, programą, kuria vairuotojas naudojasi kaip asmenine treniruodamasis trasoje ir gauna praktinę vairavimo analizę.

„Tie įgūdžiai, kurie reikalingi profesionalui trasoje, taip pat reikalingi ir vairuotojui kelyje, nes būtina sutelkti dėmesį, prisitaikyti ir numatyti, kas įvyks, valdyti savo transporto priemonę, – sakė Thiemo Weinschenkas, „Garmin“ automobiliams skirtų produktų skyriaus vadovas. – Mes norime kiekvieną paskatinti tapti labiau išmanančiu vairuotoju, todėl mums svarbi ši iniciatyva.“

„Jeigu kiekvienas „Garmin“ naudotojas savo išmanųjį telefoną ir automobilį prijungs prie „FIA SDC“ programos, įsipareigodamas kasdien vairuoti išmaniau, iniciatyva turės didžiulį pasaulinį poveikį“, – pridūrė Johanna Forseke.


0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas