„Garmin“ pristatė naują nešiojamą GPS navigacijos sistemą: didžiulis akcentas kelionių saugumui ir patogumui

Lukas Snarskis

2021-10-14, 07:35 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
„Garmin“ pristatė naują nešiojamą GPS navigacijos sistemą: didžiulis akcentas kelionių saugumui ir patogumui

Šiandien „Garmin“ pristato naują, nešiojamąją GPS navigacijos sistemą „Garmin DriveSmart“, kuri vairuotojams suteiks dar neregėtos laisvės. „Garmin DriveSmart“ serijos modeliai turi 6, 7 arba 8 colių didelės skiriamosios gebos ekraną, leidžiantį vairuotojui lengvai matyti maršrutą. Šis palydovinės navigacijos įrenginys su detaliu Europos žemėlapiu bus puikus kompanionas tiek šeimos išvykoms savaitgaliais, tiek kasdieniams maršrutams, nes jame įdiegtos tokios patogios funkcijos kaip aplinkos zonos maršrutavimas, skambučiai laisvųjų rankų režimu ir valdymas balsu.

Naujosios „Garmin DriveSmart“ serijos įrenginiai su itin dideliu ekranu suteikia daugiau nei tik navigaciją į pageidaujamą tikslą“, pasakoja Dan Bartel, „Garmin“ pasaulinių pardavimų viceprezidentas. „Neatsižvelgiant į tai, ar vairuotojas naudoja 6 colių, 7 colių ar 8 colių ekraną, prietaisas padeda patogiai sekti rekomenduojamą maršrutą, taip pat suteikia naudingos informacijos apie aplinkos zonas ir numatomą eismo padėtį, kad pastebimai pagerintų vairavimo patirtį“.

Užtikrintas važiavimas

Nauja aplinkos maršrutavimo funkcija vairuotojams suteikia papildomą saugumo pojūtį:

  • Įspėjimai ir nuorodos apie ypatingas sąlygas kelyje.

  • Įspėjimai kelyje intensyvaus eismo ar ilgesnių kelionių metu, padedantys geriau suprasti situaciją.

  • Įspėjimai apie būsimus greičio apribojimus, staigius posūkius ir kitas galimas kliūtis.

  • Įrenginį galima naudoti tiek peizažiniu, tiek portretiniu režimu, kad galėtumėte plačiau matyti priekyje esančias kelio atkarpas (tik 8 colių ekranų modeliams).

Maloni vairavimo patirtis

Naujoji „Garmin DriveSmart“ serija turi daugybe funkcijų, padedančių užtikrinti laisvę vairuojant. Integruota „Tripadvisor“ paslauga padės išsirinkti tinkamus restoranus, viešbučius ir pramogų vietas, o „Foursquare“ – populiariausius turizmo objektus ir lankomas vietas.

„Garmin DriveSmart“ 66, 76 ir 86 palydovinės navigacijos įrenginiuose yra keletas populiariausių šios srities funkcijų, įskaitant:

  • Prieiga prie nuorodų apie eismą realiu laiku, „photoLive“ eismo kamerų, oro sąlygų ir degalų kainų, jei palydovinės navigacijos įrenginys suporuotas su suderinamu išmaniuoju telefonu naudojant „Garmin Drive“ programėlę.

  • Valdymo balsu sistema suteikia galimybę perjungti muziką, klausytis audioknygų, žinių ir daugybės kitų dalykų (anglų ir vokiečių kalbomis).

  • Wi-Fi funkcija žemėlapiams ir programinei įrangai atnaujinti.

  • C tipo USB kabelis su dviem USB prijungimo vietomis.

Naujus „Garmin DriveSmart“ 66, 76 ir 86 serijos modelius galima įsigyti mažmeninėmis kainomis: nuo 209,99 iki 359,99 eurų.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas