„Goodyear“ paskelbtas šių metų žieminių padangų gamintoju

Lukas Snarskis

2023-10-28, 07:33 (atnaujinta 2023-12-03, 15:14)

0 komentarų

Šiais metais pristatytos „Goodyear UltraGrip Performance 3“ ir „UltraGrip Ice 3“ padangos papildė ir taip stiprų padangų gamintojo asortimentą.

„Goodyear“ paskelbtas šių metų žieminių padangų gamintoju

Prestižinis Vokietijos automobilių leidinys „Auto Bild“ dar kartą apdovanojo „Goodyear“ kaip „Metų gamintoją “. Šį kartą - už puikius rezultatus žieminių padangų kategorijoje. Šis reikšmingas pripažinimas buvo suteiktas po ankstesnio „Metų vasarinių padangų gamintojo 2023“ apdovanojimo, atspindinčio „Goodyear“ meistriškumą siūlant aukščiausios kokybės padangas ištisus metus.

Leidinys „Auto Bild“ gyrė išskirtinius „Goodyear“ žieminių padangų asortimento rezultatus: „Žieminių padangų nugalėtoju ir vėl tapo padangų gamintojas „Goodyear“. „UltraGrip Performance 3“ ir „UltraGrip Performance Plus SUV“ modelių padangos pasiekė dar vieną sezono pergalę.“

"Labai didžiuojamės, kad šiemet gavome šį prestižinį „Auto Bild“ pripažinimą už savo žieminių ir vasarinių padangų asortimentą, - sakė „Goodyear“ viceprezidentas Europos vartotojams Davidas Anckaertas. - Šie apdovanojimai liudija „Goodyear” įsipareigojimą diegti naujoves ir gebėjimą pateikti gaminius, kurie atitinka šiuolaikinių automobilių parko poreikius, padeda maksimaliai padidinti transporto priemonių eksploatacines savybes ir suteikia vairuotojams tai, ko reikia vairavimo patirčiai pagerinti.“

Apdovanojimus pelniusių „Goodyear“ žieminių padangų metai

Žurnalas „Auto Bild“ ne tik paskelbė „Goodyear“ kaip metų gamintoją. „Goodyear“ žiemos gaminiai sėkmingai pasirodė daugybėje žurnalų testų, kuriuos atliko pagrindiniai Europos leidiniai:

Neseniai pristatyta „Goodyear UltraGrip Performance 3“ užėmė pirmąją vietą visuose septyniuose bandymuose, kuriuose dalyvavo:

  • Žieminių padangų, kurių dydis 225/45 R18, bandyme „Auto Bild“ įvertino naująją „Goodyear“ žieminę padangą už „ekologišką, tvarų ir saugų mobilumą“, už kurį suteikė „Eco-Master“ ir „Green Tire“ ženklus, 2 vietą iš 54 kandidatų, taip pat „pavyzdinį“ įvertinimą.
  • Lygindamas 11 žieminių padangų, kurių dydis 225/40R18, leidinys „Auto Bild sportscars “ skyrė šiai padangai pirmąją vietą ir paminėjo jos „įtikinamas vairavimo savybes bet kokiomis oro sąlygomis ir labai geras saugumo savybes esant akvaplanavimui ".
  • Pripažindamas „tikslias, saugias ir patikimas“ eksploatacines savybes „su plačiu atsargų diapazonu ant visų trijų paviršių“, Vokietijos žurnalas „Sport Auto“ naujausio žieminių padangų testo nugalėtoja pripažino 225/40R18 dydžio padangą „UltraGrip Performance 3“.
  • Vokiečių žurnalas „Auto Motor und Sport“ pripažino, kad padangos, kurių dydis 255/45R20, žieminių padangų teste užėmė 2-ąją vietą, ir pakomentavo: „Naujoji "Goodyear" padanga pirmauja nepriklausomai nuo oro sąlygų“.
  • „UltraGrip Performance 3“ taip pat laimėjo Švedijos leidinio „Teknikans Värld“ atliktą 225/50R17 dydžio padangų bandymą.
  • Jungtinės Karalystės leidinys „Auto Express“ pripažino šios padangos meistriškumą ir skyrė jai 3 vietą 225/45R17 dydžio padangų kategorijoje.

Be to, neseniai pristatyta „Goodyear UltraGrip Ice 3“ nedygliuotoji padanga, specialiai sukurta Šiaurės šalių vairuotojų poreikiams, Suomijos žurnalų „Moottori“ ir „Tekniikan Maailma“ atliktuose naujausiuose žieminių padangų bandymuose užėmė (pasidalytą) pirmąją vietą.

„Goodyear UltraGrip Performance+ SUV“ pasiekė podiumą naujausiame „Auto Bild allrad“ žieminių padangų teste. Žurnalas skyrė padangai 3 vietą ir įvertino ją kaip „pavyzdinę“, komentuodamas: “Padangos buvo vertinamos kaip „universalios, pasižyminčios pavyzdinėmis valdymo ant šlapios dangos savybėmis, geromis saugumo atsargomis akvaplanavimo metu, trumpu stabdymo ant sniego ir sausos dangos keliu “.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas