Internetą sudrebinusio „Tesla“ monstro dar teks palaukti: gamintojas turi blogų naujienų

Lukas Snarskis

2021-08-10, 16:30 (atnaujinta 2023-12-03, 17:34)

0 komentarų
Internetą sudrebinusio „Tesla“ monstro dar teks palaukti: gamintojas turi blogų naujienų

2019 metais įspūdingai pristatytas „Tesla Cybertruck” akimirksniu tapo tikru interneto hitu. Apie šį kampuotų formų keistuolį pasipylė komiški memai ir juokeliai, o kone visi entuziastai iš karto pateikė išankstinius užsakymus. Pristatymo metu „Tesla” žadėjo, jog pirmieji automobiliai savininkus pasieks jau 2021 metais, tačiau panašu, kad tai neįvyks.

Dar praėjusį mėnesį „Tesla“ atstovai patvirtino, jog bus laikomasi anksčiau nustatytos išleidimo datos. Jau tuomet tai turėjo daugeliui kelti klausimų, nes „Cybertruck“ gamyba turėjo prasidėti iškart po „Model Y“, o tai jau buvo pirmasis nerimo signalas.

Bendrovė prioritetą teikia kur kas mažiau gamybos iššūkių reikalaujančio ir milžiniškos paklausos sulaukusio „Model Y” gamybos užtikrinimui. Po keletos mėnesių spėlionių, dabar tapo aišku, kad „Cybertruck“ gamyba prasidės tik 2022 metais. Apie tai patvirtinta ir oficialiame „Tesla“ puslapyje.

Šie pakeitimai turėtų paliesti visus tris „Tesla“ kuriamo visureigio variantus, įskaitant ir aukštesnės klasės variantus su dvigubu ir trigubu varikliu, kurie turėjo būti pristatyti pirmieji. Nors tikslesnė išleidimo data išlieka nežinoma, tačiau dabar kalbama apie 2022 metų pradžią arba, netgi, tų pačių metų pabaigą.

Vertėtų prisiminti ir tai, jog „Tesla“ niekada nesiekė tapti pirmaisiais, kurie rinkoje pristatytų elektrinį pikapą. JAV bendrovė taip pat nėra vienintelė, kuri turi vienokių ar kitokių problemų, susijusių su automobilių gamyba. Pavyzdžiui, „Rivian“ savo visureigio išleidimą, kuris turėjo įvykti praėjusį mėnesį, perkėlė į rugsėjį.

Pats „Tesla” Elonas Muskas yra užsiminęs, jog „Tesla Cybertruck” bus geriausias „Tesla” produktas, tačiau pareikalaus daugiausiai iššūkių. Panašu, kad šia idėja jau patikėjo nemažai žmonių, nes išankstine šio pikapo registracija jau pasinaudojo virš 1,25 mln. žmonių.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas