Išrinktas geriausias metu pikapas: nugalėtojo karūną pelnė lietuvių pamėgto gamintojo šedevras

Lukas Snarskis

2021-11-23, 14:30 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
Išrinktas geriausias metu pikapas: nugalėtojo karūną pelnė lietuvių pamėgto gamintojo šedevras

Pravažumu ir patvarumu garsėjantis „Toyota Hilux“ laimėjo 2022–2023 m. „Tarptautinio geriausio pikapo“ rinkimų (angl. „International Pick-up Award“) titulą. Šeštą kartą surengtame prestižiniame „Tarptautiniame metų komercinio automobilio“ (angl. „International Van of the Year“) konkurse „Toyota“ automobiliui garbingas prizas skirtas vidutinio dydžio pikapų kategorijoje ir buvo įteiktas „Solutrans“ parodoje Prancūzijoje, Lione.

„Kas antrus metus, nuo pat 2009-ųjų, tarptautinis geriausio pikapo apdovanojimas įteikiamas efektyviausiam vienos tonos krovinį vežti galinčiam pikapui rinkoje, – aiškino Jarlathas Sweeney, konkurso „Tarptautinis metų komercinis automobilis“ žiuri pirmininkas. – Ši daugiafunkcė transporto priemonė gaminama ir parduodama visame pasaulyje, tad tiek produktai, tiek rinka nenustoja toliau vystytis, nes daugelis prekių ženklų nustato naujus, vis aukštesnius veikimo, saugumo ir patogumo standartus.“

Daugybę apdovanojimų pelniusį „Hilux“ naujausiu pikapui skirtu prizu įvertino „Tarptautinio metų komercinio automobilio“ apdovanojimų žiuri ekspertų grupė. Ji išskyrė ne tik naują ir sklandžiai veikiančią automobilio galios sistemą, bet ir puikų valdymą bei legendinę kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimumą. Be to, pikapas teigiamai įvertintas ir dėl galimybės modelį naudoti tiek laisvalaikio pramogoms, tiek miesto poreikiams.

„Toyota Motor Europe“ pardavimo, rinkodaros ir klientų aptarnavimo padalinio viceprezidentas Didier Gambart’as vertindamas apdovanojimą komentavo, kad, turėdamas daugiau nei 50 metų gamybos paveldą, „Toyota Hilux“ visuomet garsėjo išskirtine kokybe, patvarumu, patikimumu ir didelėmis galimybėmis bekelėje.

„Sukūrę naujausios kartos „Hilux“, mes išplėtėme motorų gamą 2,8 litro darbinio tūrio dyzeliniu varikliu, kuris automobiliui suteikia daugiau rafinuotumo ir galios, o mums leidžia atitikti klientų, norinčių ne tik darbinio arkliuko, bet ir automobilio laisvalaikiui, poreikius. Taigi mums šis apdovanojimas yra „Hilux“ kokybės ir galimybių pripažinimas“, – sakė jis.

1968 m. kovo 21-ąją pirmosios kartos „Toyota Hilux“ buvo pristatytas Japonijos rinkai, o dar po metų – ir Europai. Nuo tada „Hilux“ pikapas yra tapęs vienu sėkmingiausių „Toyota“ gamos modelių.

Sunkiai sustabdomas pikapas ne kartą per šį laiką įrodė savo nenugalimumą: įveikė Šiaurės ašigalį, Islandijos ugnikalnius, Antarktidos žemyną, o sunkiausiu pasaulyje vadinamame Dakaro ralyje padėjo lenktynininkams pelnyti prizines vietas.

Šiandien „Hilux“ yra gaminamas šešiose skirtingose valstybėse, parduodamas 180 šalių ir regionų visame pasaulyje. Kad tai yra vienas mėgstamiausių pikapų visame pasaulyje, liudija daugiau nei 18 mln. parduotų šio modelio vienetų.

„Hilux“ pelnytas apdovanojimas pabrėžia „Toyota“ pastangas tobulinant lengvuosius komercinius automobilius Europoje. Tai patvirtina ir lengvųjų komercinių automobilių modelių segmento plėtra šiame žemyne: čia buvo pristatyti elektra varomi „Proace Electric“ ir „Proace City Electric“ modeliai ir atnaujintas, pagerintomis važiavimo keliu ir bekele savybėmis išsiskiriantis „Hilux“ su naujuoju 2,8 l darbinio tūrio dyzeliniu varikliu.

Su visais šiais įspūdingais gaminiais „Toyota“ siekia iki 2023 m. užimti 5 proc. lengvųjų komercinių automobilių rinkos.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas