Išskirtinė „Audi“ naujovė atkeliauja į Lietuvą: pakelkite automobilio individualizavimo galimybes į naują lygį

Lukas Snarskis

2021-06-12, 07:45 (atnaujinta 2023-12-25, 20:34)

0 komentarų
Išskirtinė „Audi“ naujovė atkeliauja į Lietuvą: pakelkite automobilio individualizavimo galimybes į naują lygį

Nuo šiol „Audi“ savo pirkėjams Lietuvoje pirmiesiems iš Baltijos šalių suteikia galimybę užsisakyti paslaugą „Functions on Demand“, kuri atveria galimybę patobulinti automobilio įrangą. Funkcijas galima užsisakyti naudojantis „myAudi“ programėle ir tai yra dar vienas didelis žingsnis į skaitmeninių paslaugų pasaulį.

Nuo šiol su paslauga „Functions on Demand” kompanija siūlo dar lankstesnes galimybes perkant naują ar naudotą automobilį. Jei anksčiau pirkimo metu reikėdavo užsisakyti papildomą įrangą, nuo šiol net ir įsigijus automobilį, vėliau į jį bus galima įdiegti naujas šviesų, važiavimo pagalbos ir multimedijos sistemos funkcijas, kurios veiks pasirinktą laiką. Nuo šiol paslauga „Functions on Demand” galima visiems elektriniams „e-tron“ ir dabartiniams „A4“, „A5“, „A6“, „A7“, „Q5“, „Q7“ ir „Q8“ modeliams, taip pat funkcijų ir modelių gama bus plečiama.

„Džiaugiamės galėdami savo klientams Lietuvoje pasiūlyti paslaugą, kuri padės žengti dar vieną žingsnį ateities link ir atvers naujas galimybes skaitmeninių paslaugų pasaulyje. Tai svarbus etapas mums, nes klientai, įsigiję naują ar naudotą automobilį, galės patobulinti įrangą pagal savo asmeninius poreikius – tam padaryti užteks vienos programėlės telefone. Tikimės, jog tai dar labiau palengvins mūsų klientų kasdienybę“, – sako Ilgvars Ļubka, „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje ir Latvijoje.

Kokias galima užsisakyti funkcijas priklauso nuo automobilio modelio. Pavyzdžiui, šviesų pakete „Audi e-tron“ ir „e-tron Sportback“ pirkėjai LED priekiniams žibintams gali užsisakyti „Matrix LED“ funkciją su automatinėmis tolimosiomis šviesomis. Multimedijos paketas apima papildomas „MMI navigation plus“ ir „Audi“ išmaniojo telefono sąsajos funkcijas.

Patogu ir ypatingai lankstu

Jei prieš užsisakydami funkciją pirkėjai nori ją geriau išbandyti, jie turi galimybę ją užsisakyti bandomajam mėnesio laikotarpiui. Jei vėliau pirkėjas nusprendžia jos nesirinkti, galiojimas sustabdomas automatiškai pasibaigus mėnesio laikotarpiui. Pasirinktos funkcijos visada yra susiejamos su konkrečiu automobiliu. Kai automobilis parduodamas, jos galioja iki sutarties pabaigos ir jomis gali naudotis kitas savininkas. Jis vėliau gali pasirinkti ir kitas jam reikalingas funkcijas – taip automobilis įgys didesnę vertę naudotų automobilių rinkoje.

Funkcijas užsisakyti ir apmokėti galima naudojantis programėle arba apsilankius „myAudi“ svetainėje, o funkcija aktyvuojama iškart, kai tik automobilis iš naujo užvedamas.

Naujos verslo galimybės

Tokios skaitmeninės paslaugos kaip „Functions on Demand” yra itin svarbus keturių žiedų markės žengimo į skaitmeninį pasaulį etapas. Jos atveria naujas galimybes rinkoje ir leidžia pirkėjams pasiūlyti dar geriau jiems pritaikytas paslaugas.

Paslaugai „Functions on Demand” reikalinga techninė įranga automobiliuose jau būna sumontuota gamykloje, todėl jos bus galimos visą automobilio naudojimo laiką, nors klientai mokės tik už tai, kas bus užsakyta automobilio įsigijimo metu arba vėliau.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas