JAV miestelio policija įsigijo „Tesla Model Y“: tikisi sutaupyti apvalią sumą pinigų

Lukas Snarskis

2021-08-20, 13:05 (atnaujinta 2023-12-03, 17:34)

0 komentarų
JAV miestelio policija įsigijo „Tesla Model Y“: tikisi sutaupyti apvalią sumą pinigų

Panašu, kad „Tesla Model Y“ modelis gali tapti pigesniu nei iškastiniu kuru varomas automobilis, po vos 6 mėnesių laikotarpio, kurio metu eksploatacinės išlaidos skiriamos automobilio įkrovimui elektra vietoje iškastinio kuro.

Ką manote apie dideles pirkimo išlaidas (lyginant faktinę kainą) tokiam elektromobiliui, kaip „Tesla Model Y“, palyginti su pigesniais, benzinu, dyzelinu, dujomis varomais konkurentais? Remiantis Boulderio apygardos šerifo biuro pranešimu, tikimasi, kad jo 2021 metų „Model Y“ modelio degalų kaina ir priežiūra bus daug mažesnė nei dabartinių patrulinių transporto priemonių.

Tokių skaičiavimų ir reikėjo tikėtis, todėl mums bei daugumai kitų žmonių, sekančių elektromobilių segmentą, informacija nėra netikėta. Tiesą sakant, Boulderio policijos departamentas sugebėjo pagrįsti ir įrodyti papildomų „Tesla“ pirkimo išlaidų atsiperkamumą ilguoju laikotarpiu, remdamasis tuo, kad laikui bėgant jį įsigyti bus pigiau. Tačiau sutaupoma daug daugiau, nei daugelis žmonių gali tikėtis, ypač todėl, kad „Model Y“ modelis nėra pigus, jo pradinė kaina yra gerokai didesnė nei 50 000 JAV dolerių. Verta prisiminti ir tai, kad kai automobilis bus įrengtas kaip policijos automobilis, ši kaina gerokai pakils.

„... mes 2021 metais išbandysime „Tesla Model Y Long Range AWD“ kaip patrulinę transporto priemonę. Puikiai žinome, kad daugelis žmonių „Tesla“ transporto priemones suvokia kaip „prabangias transporto priemones“, ir nors tai pasakytina apie didelę jų produktų linijos dalį, „Tesla“ misija buvo elektrinių transporto priemonių (EV) skaičiaus didėjimas automobilių rinkoje “, - teigiama Boulderio policijos departamento pranešime.

Departamentas taip pat pažymi, kad bėgant metams „Tesla“ transporto priemonės tapo labiau įperkamos, greičiausiai dėl to, kad buvo išleisti „Model 3“ ir „Model Y“. Departamentas toliau teigia, kad dabartinės „Model Y“ specifikacijos taip pat prilyginamos iškastiniu kuru varomam „Ford Police Interceptor“ visureigiui. Jau nekalbant apie „Tesla Model Y“ „išskirtinį saugumą, našumą ir patikimumą“.

Svarbiausias klausimas šioje temoje: kiek sutaupoma renkantis „Tesla Model Y“ transporto priemonę? „Boulder Office“ teigia, kad jų duomenys rodo, jog papildomos pradinės „Y“ modelio išlaidos gali būti padengtos vos per 6–18 mėnesių. Be to, kadangi policijos departamentas mato, kad vidutinė patrulinio automobilio eksploatavimo trukmė yra penkeri metai arba 50 000 mylių, sutaupytos lėšos gali būti didžiulės. Konkrečiau - kalbame apie daugiau nei 16 000 JAV dolerių sumos sutaupymą. Tik pagalvokite, kaip stipriai policijos padaliniai visame pasaulyje galėtų sumažinti savo kaštus pakeitę visus savo automobilius į „Model Y“!

„Ford Police Interceptor“ degalų ir priežiūros išlaidos yra maždaug 0,187 JAV dolerių už nuvažiuotą mylią, o „Tesla Model Y“ eksploatacijos ir priežiūros išlaidos prilygsta maždaug 0,029 JAV dolerių už nuvažiuotą mylią. Tai prilygsta maždaug 19 635 JAV dolerių „Ford Police Interceptor“ degalų ir visureigio priežiūros išlaidoms skirtai sumai, palyginti su tik 3 045 JAV dolerių suma „Tesla“ modelio priežiūrai ir išlaidoms už elektrą automobilio krovimui. Akivaizdus išlaidų skirtumas!“, - teigiama policijos biuro pranešime.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas