Lietuvių kuriama įranga sulaukė vokiečių automobilių milžinės pripažinimo: tokio susitarimo neturi jokia kita pasaulio bendrovė

Lukas Snarskis

2022-01-18, 13:35 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
Lietuvių kuriama įranga sulaukė vokiečių automobilių milžinės pripažinimo: tokio susitarimo neturi jokia kita pasaulio bendrovė

Lietuviško kapitalo technologijų kompanijos „Voltas IT“ kuriama programinė įranga tapo pirmąja pasaulyje trečiosios šalies diagnostikos įranga, galinčia modifikuoti naujausius automobilių modelius tiesiogiai prisijungiant prie „Volkswagen“ serverių. Inovatyvius sprendimus automobiliams kurianti ir su Volkswagen koncernu bendradarbiaujanti, kompanija viena pirmųjų įvykdė sugriežtintus koncerno saugumo reikalavimus.

Transporto priemonės diagnostikos apsauga (taip pat žinoma kaip SFD – vok. Schutz Fahrzeug Diagnose) yra aukštesnis saugumo lygis, kuris reikalaudamas autorizacijos tarp automobilio ir gamintojo, siekia apsaugoti žmogaus ir automobilio duomenis.

„OBDeleven“ tai mažas, „Bluetooth“ ryšiu veikiantis profesionalus diagnostikos įrenginys, galintis per mobiliąją aplikaciją prisijungti prie automobilio. Kiekvienam vairuotojui suteikęs galimybę lengvai suprasti ir valdyti savo transporto priemonę, pasaulinei rinkai pristatytas 2014 m. „OBDeleven“ greitai išpopuliarėjo automobilių entuziastų tarpe. Prie jo jau prijungta beveik 2 milijonai automobilių.

„Kadangi jau esame pasirašę oficialią sutartį su ”Volkswagen” koncernu, iš jo gavome nurodymus, kaip įvykdyti nustatytus reikalavimus. Papildomą funkcionalumą naujausios kartos VAG grupės modelių („Volkswagen“, „Audi“, „Seat“, „Škoda“, „Cupra“) modifikavimą savo klientams siūlome nemokamai. Kiti diagnostikos prietaisai tai gali padaryti tik už papildomą mokestį bei naudojant atitinkamus įrenginius (kompiuterį ir kabelius), komentuoja vienas iš „Voltas IT“ įkūrėjų, vykdomasis direktorius Aivaras Astrauskas.

2022-ais bendrovė siekia tapti pasauline lydere išmaniosios automobilių diagnostikos srityje ir planuoja 30 procentų augimą tiek apyvarta, tiek naujų darbuotojų skaičiumi. OBDeleven kaskart tobulinamas, pridedant naujų funkcijų, o šiemet jis galės modifikuoti ir BMW automobilius.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas