Liūdnos naujienos laukusiems Ženevos automobilių parodos: organizatoriai priversti ir dar kartą perkelti renginį

Lukas Snarskis

2021-10-11, 17:00 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
Liūdnos naujienos laukusiems Ženevos automobilių parodos: organizatoriai priversti ir dar kartą perkelti renginį

Dar praėjusią savaitę buvo pasirodę pranešimų, jog į Ženevą sugrįš didžiausia tarptautinė automobilių paroda, kuri buvo atšaukta pastaruosius keletą metų. Ir nors spalio pradžia atrodo labai džiaugsmingai automobilių fanams, tačiau šiandien jos jau nebe tokios nuotaikingos.

Paaiškėjo, jog Ženevos automobilių paroda iš 2022 metų perkeliama į 2023 metus. Tai reiškia, kad vieno didžiausių tokio tipo renginio Europoje kitąmet ir vėl neišvysime. Paroda turėjo įvykti 2022 metų vasario 19 – 27 dienomis, savo savo tradiciniuose namuose „Palexpo“ konferencijų centro parodų salėse, įsikūrusiose netoli Ženevos oro uosto.

2020 metais paroda buvo vienas iš pirmųjų svarbių įvykių, atšauktų koronaviruso pandemijai išplitus visoje Europoje. Šių metų paroda taip pat buvo nutraukta dėl neaiškios situacijos dėl COVID ir automobilių gamintojų nenoro įsipareigoti dalyvauti. Žvelgiant į organizatorių išplatintą pranešimą – panašu, kad situacija nesikeičia.

Teigiama, jog Ženevos automobilių parodos organizatoriai priėmė tokį sprendimą, nes tai buvo vienintelis įmanomas variantas, atsižvelgiant į šių dienų aktualijas. Pažymimos problemos keliaujantiems su kuriomis galimai susidurs parodos dalyviai, svečiai, o taip pat ir žurnalistai. Negana to, įtakos tokiam sprendimui turėjo ir pasaulinis lustų trūkumas, kas lėmė kiek kitokius gamintojų prioritetus.

„Į priimtą sprendimą mes žvelgiame kaip į renginio nukėlimą, o ne atšaukimą. Esu įsitikinęs, kad Ženevos tarptautinė automobilių parodą sugrįš 2023 metais ir bus stipresnė nei bet kada anksčiau“, - tikino „Comité permanent du Salon international de l'automobile“ prezidentas Maurice Turrettini.

Pažymima ir tai, jog daugelis parodos dalyvių negalėjo garantuoti, kad pasirodys 2022 metais įvykti turėjusio parodoje, pažymi renginio organizatoriai. Dabar belieka tik laukti kitų metų ir tikėtis, kad organizatorių planai nebus pakoreguoti ir dar kartą.

Verta paminėti ir tai, jog praėjusį mėnesį, GIMS, kartu su Kataro turizmo atstovais, paskelbė apie planus 2023 metų rudenį surengti analogišką renginį ir Kataro sostinėje Dohoje. Tai būtų Artimųjų Rytų rinkai skirtas renginys, kurį planuojama surengti Dohos parodų ir konferencijų centre. Jeigu šie planai virstų realybe, tai tokia paroda būtų organizuojama kas du metus. Priminsime, kad Europoje analogiška paroda organizuojama kasmet.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas