„Microsoft“ suteiks dar daugiau patogumo: „Teams“ bus galima naudotis ir automobiliuose

Lukas Snarskis

2020-12-04, 11:15 (atnaujinta 2023-12-03, 15:34)

0 komentarų
„Microsoft“ suteiks dar daugiau patogumo: „Teams“ bus galima naudotis ir automobiliuose

2020 metai yra visiškai kitokie nei mes esame įpratę, o tam milžinišką įtaką turėjo COVID-19 pandemija. Būtent dėl šios priežasties, šiemet verslo komunikacija, susitikimai ir sprendimai persikėlė į virtualius pokalbių kambarius. Bendradarbiavimo programos didžiajai daliai tapo pagrindiniu darbo įrankiu ir taip iškėlė kartelę programų kūrėjams į dar neregėtas aukštumas.

JAV programinės ir techninės įrangos gamintojai „Microsoft“ sukurta „Microsoft Teams“ programa visai neseniai pasiekė įspūdingą ribą – 115 mln. aktyvių vartotojų kasdien. Tai neabejotinai įkvėpė šios programinės įrangos kūrėjus ją vis labiau tobulinti. „Microsoft” šiandien paskelbė apie įvairius „Microsoft Teams” programos pakeitimus, įskaitant integraciją su „Apple CarPlay”. „Microsoft Teams” taip pat rasite susitikimų įrašymo, skambučių perkėlimo ir kitas funkcijas.

Kaip praneša „The Verge”, „CarPlay” integracija leis „Microsoft Teams” vartotojams inicijuoti ir atsiliepti į skambučius naudojant savo automobilio pagrindinį įrenginį. Taip pat galėsite naudoti „Siri”, kad galėtumėte skambinti be rankų naudodamiesi „CarPlay”.

Taip pat 2021 metų pradžioje „Microsoft Teams” papildys skambučių perkėlimo iš mobiliojo į kompiuterį funkcija. Pavyzdžiui, galėsite pradėti skambutį „iPhone”, tada perkelti jį į „Mac”. Nesunku pastebėti, jog programos kūrėjai skiria nemažai dėmesio, kad būtų suteikta vartotojams kuo daugiau patogumo.

Primename, jog „Microsoft“ neseniai atvėrė ir šios platformos kodą programuotojams, kurie nuo šiol gali kurti savo įrankius ir juos pritaikyti „Teams“. Programoje jau galima rasti ir mokamų, ir nemokamų priedų bei papildymų.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas