Nauja informacija apie „Tesla Cybertruck”: internetą sudrebinusį monstrą išvysime dar šiemet?

Lukas Snarskis

2021-07-27, 15:20 (atnaujinta 2023-12-03, 17:34)

0 komentarų
Nauja informacija apie „Tesla Cybertruck”: internetą sudrebinusį monstrą išvysime dar šiemet?

2019 metais įspūdingai pristatytas „Tesla Cybertruck” akimirksniu tapo tikru interneto hitu. Apie šį kampuotų formų keistuolį pasipylė komiški memai ir juokeliai, o kone visi entuziastai iš karto pateikė išankstinius užsakymus. Pristatymo metu „Tesla” žadėjo, jog pirmieji automobiliai savininkus pasieks jau 2021 metais, todėl šiems persiritus į antrą pusę gerbėjai pradėjo domėtis, ar šį tikslą pavyks įgyvendinti.

Tai paskatino sparčiai artėjanti metų pabaiga ir gamintojo tyla „Cybertruck” atžvilgiu - nuo visų klausimų bendrovė sumaniai išsisukdavo.

Vėliau tuo susidomėjo ir pačios bendrovės akcininkai, bet ir čia „Tesla” gudriai sužaidė, atsakiusi štai taip: „Šiuo metu mes progresuojame, vykdydami „Cybertruck” pritaikymą masinei gamyba, kuri turi būti pradėta Ostine po „Model Y.”

Tame pačiame laiške elektromobilių milžinė pasidalino kiekvieno savo modelio gamybos pajėgumais kiekviename iš jai priklausančių fabrikų. „Cybertruck” šiame dokumente žymimas kaip „kuriamas”, o ne kaip „ruošiamas gamybai”.

Visgi ištikimiausiems „Tesla” fanams tokios žinios nepadarė įspūdžio ir jie nusprendė patys įsitikinti bendrovės teiginiais. Dronu užfiksuotos nuotraukos virš Teksaso valstijoje esančios Ostino gamyklos patvirtino, jog nors „Model Y” gamybos linija išties aktyviai statoma, o „Cybertruck” sekcija kol kas išlieka tuščia.

Klausimas apie „Cybertruck” taip pat buvo užduotas per konferenciją, kurioje buvo pristatomi 2021 metų antrojo ketvirčio „Tesla” finansiniai rezultatai. Į jį atsakė Lars Moravy, „Tesla” automobilių inžinerijos viceprezidentas:

„Cybertruck šiuo metu yra tokioje stadijoje, kai baigėme elementarios automobilio architektūros inžinerijos darbus. Su „Cybertruck” mes vykdome automobilio gamybos perversmą. Kaip sakė Elonas, šis modelis naudoja daug „Model Y” struktūrinių elementų ir jo liejinio dizainą, kurių gamyba ruošiama Belyne ir Ostine. Akivaizdu, jog šiems elementams teikiamas didesnis prioritetas, nei pačiam „Cybertruck”, tačiau su „Cybertruck” mes ruošiamės pasiekti beta fazę vėliau šiais metais bei pradėti gamybą Teksaso gamykloje po to, kai „Model Y” gamyba bus pradėta ir sėkmingai vykdoma.”

Panašu, jog tokie Lars Moravy žodžiai tik patvirtina, jog „Cybertruck” gamyba šiemet dar tikrai neprasidės, nes bendrovė prioritetą teikia kur kas mažiau gamybos iššūkių reikalaujančio ir milžiniškos paklausos sulaukusio „Model Y” gamybos užtikrinimui.

Pats „Tesla” Elonas Muskas yra užsiminęs, jog „Tesla Cybertruck” bus geriausias „Tesla” produktas, tačiau pareikalaus daugiausiai iššūkių.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas