Naujos technologijos ir dar daugiau komforto: „Volkswagen“ pristato naująjį „Touareg“

Lukas Snarskis

2023-05-29, 17:40 (atnaujinta 2023-12-03, 17:38)

0 komentarų

„Volkswagen“ atnaujino ir patobulino trečiosios kartos „Touareg“: visiškai pakeista didžiausio visureigio važiuoklė, valdymo principai, patobulintas priekinės ir galinės dalies dizainas.

Naujos technologijos ir dar daugiau komforto: „Volkswagen“ pristato naująjį „Touareg“

Ypatingai ryškus akcentas – nauji HD LED matriciniai priekiniai žibintai ir galiniai LED žibintai, kurie veikia kaip šviečianti juosta – pirmą kartą Europoje į ją integruotas ir raudonai apšviestas „Volkswagen“ logotipas. Išankstiniai pardavimai Baltijos šalyse prasidės birželio mėnesį.

Nauja apšvietimo sistema

Naujasis „Touareg“ yra pirmasis „Volkswagen“ modelis su visiškai nauja HD LED matricinių priekinių žibintų technologija. Daugiau kaip 38 000 interaktyvių šviesos diodų projektuoja šviesos srautą į važiuojamąją kelio dalį ir apšviečia ją tiksliau nei bet kada anksčiau. Ši HD LED matricinė apšvietimo sistema netrukus bus siūloma ir kituose mažesnius SUV klasės modeliuose.

Patobulintas dizainas

Naująjį Premium klasės visureigį iškart galima atpažinti pagal naują priekinės ir galinės dalies dizainą. Galinė dalis dabar turi ištisinę horizontalią LED juostą ir raudonai šviečiantį „Volkswagen“ logotipą. Tai pirmasis kartais kuomet toks logotipas naudojamas Europoje – anksčiau taip apšviestą prekės ženklą buvo leidžiama naudoti tik tokiose rinkose kaip Kinija ir JAV.

Viskas viename – maksimalus komfortas ir optimalus veikimas

„Volkswagen“ patobulino „Touareg“ pakabą. Priklausomai nuo pasitrinktos versijos, „Touareg“ galima įsigyti su novatoriškomis pakabos technologijomis, pavyzdžiui adaptyvia, siūbavimus kompensuojančia, važiuokle ir visų valdomų ratų sistema. Tai dar labiau pagerina aukščiausios klasės visureigio važiavimo dinamiką.

Atnaujintas interjeras

Standartiškai į naująjį „Touareg“ montuojama „Innovision Cockpit“ valdymo sistemą, kurią sudaro „Digital Cockpit“ ir aukščiausios klasės informacijos bei pramogų sistema „Discover Pro Max“. „Innovision Cockpit“ siūlo navigaciją su HD žemėlapiais ir tinkamiausios juostos parinkimo funkcija. 45 W galios USB-C jungtys leidžia gerokai greičiau įkrauti elektroninius prietaisus, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus, planšetinius ar nešiojamuosius kompiuterius.

Efektyvios vairuotojo pagalbinės sistemos

Standartinėje „Touareg“ įrangoje yra daugybė komforto ir pagalbinių sistemų. Be to, galima rinktis iš plataus papildomų sistemų asortimento.

Platus variklių pasirinkimas – benzinas, dyzelis arba įkraunamas hibridas

Naujasį „Touareg“ bus galima pasirinkta su vienu iš penkių variklių. Be benzininio variklio su turbokompresoriumi, galima rinktis iš dviejų turbodyzelinių variklių ir dviejų iš tinklo įkraunamų hibridinių variklių. Visi itin efektyvūs varikliai standartiškai komplektuojami su 8 laipsnių automatine pavarų dėže ir nuolatine visų varančiųjų ratų pavara 4MOTION.

„Touareg R eHybrid“ – galingas „Volkswagen“ R modelis

„Touareg R eHybrid“ yra šio modelio flagmanas su galingiausia pavaros sistema: V6 benzininiu varikliu ir elektriniu motoru, kurie kartu išvysto 340 kW/462 AG galią.

Populiaraus aukščiausios klasės visureigio sėkmės istorija

2002 m. „Touareg“ tapo pirmuoju „Volkswagen“ visureigiu. Pasinaudodamas šio modelio sėkme, „Volkswagen“ prekės ženklas vėliau tapo vienu iš pirmaujančių visureigių gamintojų pasaulyje. Be to, nuo „Touareg“ prasidėjo sėkmingas transporto priemonių tipas, kurį šiandien „Volkswagen“ siūlo visuose segmentuose.

Šis modelis, pasižymintis aukšta kokybės kelionėmis įveikiant ilgus atstumus, velkant priekabas ir važiuojant bekele, išlieka itin populiarus. Nuo 2002 m., kai pirmą kartą buvo pristatytas „Touareg“, jo parduota daugiau kaip 1,13 mln. vienetų.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas