Naujųjų laikų „Slyva”? Slapta užfiksuotas visiškai elektrinis 5-tos serijos BMW

BMW

Lukas Snarskis

2021-07-24, 16:50 (atnaujinta 2023-12-03, 17:44)

0 komentarų
Naujųjų laikų „Slyva”? Slapta užfiksuotas visiškai elektrinis 5-tos serijos BMW

Šiuo metu mūsų keliais riedanti BMW penktos serijos karta pamažu pradeda rodyti savo amžių. Gamintojas ne per seniausiai atliko šio savo vieno populiariausių sedanų atnaujinimą, tačiau akivaizdu, jog jam liko nebedaug, kadangi už lango - netrukus beprasidedanti elektromobilių era. Panašu, jog BMW tai puikiai supranta.

Vokietijoje, netoli BMW gamyklos, akyli entuziastai pastebėjo dar niekur iki šiol nematytą kamufliažu užmaskuotą BMW modelį, kurio proporcijos visiškai atitinka 5-tos serijos standartus. Kad šis ratuotis bus varomas elektra, išduoda visiškai naujas dizainas.

Fotografui pavyko užfiksuoti žemyn besileidžiančią priekinės dalies liniją ir stebėtinai mažas gamintojo skiriamuoju bruožu tapusias inkstų formos groteles. Pastarosios naujausiuose bendrovės modeliuose yra tokios didelės, jog nuolat sulaukia net ir didžiausių šio prekinio ženklo gerbėjų pašaipų.

Labai įdomi ir galinė dalis. Tarsi tekantis vanduo besileidžianti stogo linija perina į stebėtinai trumpą automobilio galą, kurį puošia naujausia mada tapusi abu galinius žibintus jungianti juosta.

Ekspertai neatmeta, jog šiose nuotraukose matome ne naujos kartos 5-tos serijos BMW, o visiškai elektrinę jos versiją - „BMW i5”, kuri nuo savo brolio su vidaus degimo ir hibridiniais varikliais skirsis išorės ir interjero dizainu.

Kalbant apie naujos kartos „BMW 5”, jo turėtume sulaukti maždaug po metų - antrojoje 2022-ųjų pusėje. Tai turėtų būti paskutinė kultinio BMW sedano karta, kurioje pirkėjai dar galės rinktis vidaus degimo variklio opciją, kadangi griežtėjantys Europos Sąjungos reikalavimai automobilių gamintojus noromis nenoromis verčia rinktis elektrinį kelią.

Ką apie „BMW i5” dizainą manote jūs? Jūsų nuomonės laukiame komentaruose.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas