Paaiškėjo populiariausias liepos automobilis Europoje, sužinokite kas nukonkuravo „Golf“

Lukas Snarskis

2021-08-30, 07:55 (atnaujinta 2023-12-03, 15:32)

0 komentarų
Paaiškėjo populiariausias liepos automobilis Europoje, sužinokite kas nukonkuravo „Golf“

„Dacia Sandero“ mažasis hečbekas liepos mėnesį buvo geriausiai parduodamas automobilis Europoje. Bendras naujų modelio registracijų skaičius regione praėjusį mėnesį sumažėjo 24 proc., tokiu sumažėjimu baigėsi pastovaus, nuo gegužės mėnesio fiksuoto, „Sandero“ pardavimų augimo laikotarpis.

Remiantis „JATO Dynamics“ surinktais 26 Europos rinkų duomenimis, bendri naujų automobilių pardavimai praėjusį mėnesį sumažėjo iki 967 830 vienetų, nuo 1,27 mln. parduotų modelių. Pirmą kartą nuo 2008 m. pristatymo automobilių rinkai „Sandero“ pagal pardavimus užėmė pirmąją vietą. Antroje vietoje liko „Volkswagen Golf“, kuris paprastai pirmauja reitinge, trečioje vietoje - „Toyota Yaris“.

Liepos mėn. naujų automobilių registracija sumažėjo daugumoje Europos rinkų, nes pandemija ir toliau mažino vartotojų pasitikėjimą, o pasaulinis mikroschemų trūkumas smogė daugelio modelių prieinamumui. Prancūzijos rinkos pardavimai smuko 35 proc., Jungtinėje Karalystėje ir Ispanijoje pardavimai sumažėjo 30 proc., o Vokietijoje - 25 proc. Pardavimai Italijoje sumenko 19 proc.

„Hyundai“ ir „Suzuki“ buvo vieni iš prekinių ženklų, kurių pardavimai liepą padidėjo - „Hyundai“ modelių registracija išaugo 5,5 proc., o „Suzuki“ - 4,7 proc. Visų kitų pagrindinių prekių ženklų pardavimai sumažėjo - „Renault“ - 54 proc., „Ford“ - 46 proc., „Nissan“ - 37 proc., „Peugeot“ - 34 proc., O „Citroen“ - 31 proc.

VW, Europoje geriausiai parduodamas prekės ženklas, išgyveno 19 proc. pardavimų sumažėjimą. Padedama savo „Sandero“ modelio populiarumo, „Dacia“ patyrė vos 16 procentų pardavimo apimčių sumažėjimą. Pernai pristatyta trečioji „Sandero“ karta skatina pardavimus, o mažesnės kainos hečbekas, pasak JATO analitiko Felipe Munozas, yra geriausiai parduodamas automobilis Europoje tarp privačių mažmeninių klientų.

„Dacia“ savo modelį siūlo už daugmaž nekintančią kainą“, - sakė F.Munozas. Itin unikali detalė, turint galvoje visus sunkumus, su kuriais pastaruoju metu susiduria automobilių pramonės šaka.

Tuo tarpu elektromobilių pardavimų apimtys liepos mėnesį maloniai stebino. „JATO Dynamics“ teigimu, šių metų liepos mėn. akumuliatorinių ir įkraunamų hibridinių automobilių registracijos rezultatai buvo geriausi iš visų iki šių metų fiksuotų liepos mėn. rezultatų. Iš viso šį mėnesį buvo užregistruota 160 646 akumuliatoriais varomų ir įkraunamų hibridinių automobilių transporto priemonių, tai sudaro beveik 17 procentų visų registracijų.

„Vartotojai ir toliau teigiamai reaguoja į naudingus pasiūlymus ir paskatas, susijusias su elektromobiliais, dėl kurių šios transporto priemonės tapo daug konkurencingesnės kainų atžvilgiu“, - sakė F.Munozas. Liepos mėnesį „VW ID3“ hečbekas buvo geriausiai parduodamas elektromobilis Europoje, o „Ford Kuga“- geriausiai parduodamas hibridinis modelis.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas