Paaiškėjo saugiausios pigių skrydžių oro linijos, tarp jų – lietuvių pamėgta kompanija

Lukas Snarskis

2022-01-08, 09:00 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
Paaiškėjo saugiausios pigių skrydžių oro linijos, tarp jų – lietuvių pamėgta kompanija

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” yra viena iš dešimties saugiausių pigių skydžių oro linijų pasaulyje, skelbia AirlineRatings.com, vienintelė oro linijų saugos, produktų ir COVID-19 reitingų vertinimo agentūra pasaulyje.

Saugiausių pasaulyje pigių skrydžių oro linijų dešimtuką agentūra sudarė atlikusi 385 oro linijų analizę, įvertinusi incidentų įrašus per pastaruosius dvejus metus, avarijų įrašus per pastaruosius penkerius metus, aviacijos valdymo organo (ICAO) atliktų auditų rezultatus, ES uždraustų skrydžių sąrašus ir bendrovių orlaivių amžių.

Šiuo metu vidutinis „Wizz Air” orlaivių parko amžius yra 5,1 metų. Tai vienas jauniausių ir efektyviausių orlaivių parkų pasaulyje. Pasirinktas optimalus skydžių valdymo tinklas, leidžia bendrovei išvengti sujungiamųjų skrydžių, o lengvesnės medžiagos lėktuvų salonuose sąlygoja tokią efektyvią bendrovės veiklą.

Saugumas visada buvo ir bus svarbiausias bendrovės prioritetas. Trečius metus iš eilės airlineratings.com skirtas aukščiausias saugumo įvertinimas yra „Wizz Air“ aukštos saugumo kultūros įrodymas.

Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.

Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.

Į 2022 metams AirlineRatings.com redaktorių sudarytų dešimtiems saugiausių pigių skrydžių bendrovių sąrašą pagal abėcėlę patenka: „Allegiant Air“ (JAV), „EasyJet“ (Jungtinė Karalystė), „Frontier Airlines“ (JAV), „Jetstar Group“ (Australija), „JetBlue“ (JAV), „Ryanair“ (Airija), „VietJet“ (Vietnamas), „Volaris“ (Meksika), „WestJet“ (Kanada) ir „Wizz Air“ (Vengrija).

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas