Pasirodė „Garmin Edge“ dviračių kompiuterių sistemos „SHIMANO Di2“ atnaujinimai

Lukas Snarskis

2021-12-03, 13:10 (atnaujinta 2023-12-03, 15:31)

0 komentarų
Pasirodė „Garmin Edge“ dviračių kompiuterių sistemos „SHIMANO Di2“ atnaujinimai

Nuo šiandien „Garmin Edge“ serijos dviračių kompiuterius – „Edge 530“, „Edge 830“, „Edge 1030“ ir „Edge 1030 Plus“ – galima sujungti su elektronine pavarų perjungimo sistema „SHIMANO Di2“. Po atnaujinimų „Edge“ dviračių kompiuteriuose galima stebėti informaciją apie pavarų pozicijas ir akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

Įdiegus nemokamus programinės įrangos atnaujinimus, dabar „Garmin Edge“ dviračių kompiuteriuose galima matyti duomenis apie galines ir užpakalines pavaras 12 greičių pavarų sistemose bei informaciją apie kairiojo ir dešiniojo perjungiklio akumuliatoriaus lygį.

Kaip ir anksčiau, dviratininkai ir toliau galės eksportuoti kelionės duomenis į trečiųjų šalių svetaines, analizuojančias pavarų perjungimo duomenis ir padedančias dviratininkams pagerinti važiavimo efektyvumą optimizuojant dviračio įrangą. Taip pat galima valdyti savo „Edge“ įrenginį mygtukais, integruotais į „SHIMANO Di2“ valdymo svirtis.

Nemokami sistemos atnaujinimai prieinami jau dabar. Dviratininkai gali atnaujinti savo „Edge“ įrenginį automatiškai, pasinaudodami Wi-Fi® arba „Garmin Express™“.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas