Policijai pavydite prabangių „Audi”? Netrukus ji persės į „Tesla”

Lukas Snarskis

2021-06-20, 16:15 (atnaujinta 2023-12-25, 20:34)

0 komentarų
Policijai pavydite prabangių „Audi”? Netrukus ji persės į „Tesla”

„Tesla” figūruoja aukščiausiose vartotojų pasitenkinimo automobiliais reitingų vietose, o kompanijos gerbėjų gretos plečiasi tiesiog neįtikėtinu greičiu. Visgi bendrovei to negana ir ji nuolat dairosi naujų nišų. Panašu, jog kompanijos susidomėjimą šįkart patraukė specialiųjų tarnybų automobiliai.

Pasak šaltinių, „Tesla” jau sukūrė specialią „Model 3” modifikaciją, kuri bus testuojama Jungtinės Karalystės policijos automobilių parke.

Įdomu tai, jog JAV gyventojams policijos skiriamaisiais ženklais pažymėti „Tesla Model 3” nėra naujiena. Nemažai šios šalies policijos departamentų jau atliko skaičiavimus ir padarė išvadą, jog eksploatuoti šį automobilį yra kur kas ekonomiškai naudingiau, nei bet kokį kitą.

Štai Bargersvilio policijos departamentas Indianos valstijoje paskaičiavo, jog įsigijęs „Tesla Model 3” jis sutaupo maždaug 6000 dolerių per metus. Panašios nuomonės yra ir Fremonto miesto (jame įsikūrusi „Tesla” gamykla) policija, patruliavimui naudojanti „Model Y”.

Tai kuo ypatingas šis bendrovės projektas? Visi iki šiol įsigyjami „Tesla” automobiliai į skirtus policijai buvo perdaromi trečiųjų šalių kompanijų, o šįkart šį darbą atliks pati „Tesla”.

Nors neatskleidžiama, kokia tiksliai „Model 3” modifikacija bus skirta JK policijos bandymams, bet spėjama, jog tai bus brangesnis ir greitesnis „Performance” modelis, iki 100 km/h įsibėgėjantis per 3,1 s ir galintis vienu įkrovimu nuvažiuoti beveik 500 km.

Jei bandymai šioje šalyje bus sėkmingi, labai tikėtina, kad „Model 3” paskatins masinę policijos tarnybinių automobilių elektrifikaciją, kuri galimai apims ir kitas Europos žemyno šalis, įskaitant Lietuvą.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas