Pristatyta „Jaguar Driven by Design“ kelionė: kur susijungia saviraiškos versmės

Lukas Snarskis

2023-07-25, 07:15 (atnaujinta 2023-12-27, 15:22)

0 komentarų

„Jaguar Baltics“ labai didžiuojasi pristatydami „Driven by Design“ – novatorišką meno projektą, kurio tikslas – įkvėpti jaunus menininkus permainingai saviraiškos ir kūrybinės laisvės kelionei.

Pristatyta „Jaguar Driven by Design“ kelionė: kur susijungia saviraiškos versmės

Ši bendradarbiavimo iniciatyva, įtraukianti talentingus Baltijos regiono kūrėjus, taps paskata menininkams drąsiai, be baimės reikšti savo unikalias vizijas. „Driven by Design“ įkūnija nepajudinamą „Jaguar“ nuostatą puoselėti autentiškumą ir ugdyti kūrybiškumą.

„Mūsų misija – didinti prekių ženklo vertę autentiškai, kūrybiškai ir tikrai novatoriškai bendradarbiaujant su panašiai mąstančiomis įmonėmis bei individualiais kūrėjais“, – pažymi „Jaguar Land Rover Baltics“ rinkodaros vadovas Jakubas Brodewiczius.

„Jaguar“ gamintojai bendradarbiauja su Kasheriu, žinomu prabangos prekių dizaineriu ir stilistu. Šio bendradarbiavimo smaigalyje – įspūdinga mini kolekcija, įkvėpta jaudinančių Kasherio potyrių vairuojant naujausios kartos „Jaguar F-PACE“. Dizainerio kūryba, įskaitant drabužius ir skrybėles, bus demonstruojama dviejuose mados šou. Juose bus užfiksuota naujoviškos „Jaguar“ dizaino filosofijos esmė.

„Man labai malonu būti viso to dalimi. Tiesą sakant, „Jaguar“ neįsivaizduoja, kuria kryptimi aš einu. Tai fenomenalu! Šiame gyvenime mano misija yra gražinti žmones. Šitame projekte aš atsiduodu savo kūrybiškumui ir vidiniam kibirkščiavimui“, – sako Kasheris.

Neeilinės menininko kolekcijos pristatymas įvyks spalį prestižiniame „Sky & More Fashion & Show“ renginyje. Šis žavingas šou, kuriame dalyvauja įžymybės, verslininkai ir mados entuziastai, yra puiki platforma „Jaguar“ projektui „Driven by Design“. Čia kūrybiškai susiliejanti mada ir automobilių dizainas leis praplėsti saviraiškos ribas.

„Driven by Design“ – tai rafinuotumo, kūrybinės išraiškos ir drąsos šventė. Kolekcija trykšta gyvybingomis spalvomis, tokiomis kaip ryškiai rožinė, tamsiai mėlyna ir juoda. Joje naudojamos įvairios medžiagos, kaip antai audiniai, oda, plastikas, metalas, taip pat perlai ir šilkiniai kutai. Ši gausa ir įvairovė iliustruoja nevaržomą, aistringą kūrėjų dvasią. Ja dalijasi iššūkį įprastoms riboms metantys „Jaguar“ gamintojai ir Kasheris.

„Jaguar“ meno projektas „Driven by Design“ kursto kūrybiškumo ir saviraiškos aistrą. Bendradarbiavimas su Kasheriu unikaliu ir įkvepiančiu būdu sujungia mados ir automobilių dizaino pasaulius.

Šiuo projektu „Jaguar“ siekia įkvėpti pačias kūrybiškiausias sielas, dalintis patirtimi ir kurti kolekcijas, kurios rezonuoja su giliomis emocijomis. „Driven by Design“ – tai autentiškumo, kūrybinės laisvės ir iš naujo apibrėžtų galimybių kelionė.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas