Pristatyti galią matuojantys dviračio pedalai: juos savo ratuočiui galėsite įsigyti ir jūs

Lukas Snarskis

2021-03-25, 13:50 (atnaujinta 2023-12-03, 15:33)

0 komentarų
Pristatyti galią matuojantys dviračio pedalai: juos savo ratuočiui galėsite įsigyti ir jūs

„Garmin“ pristatė naujus „Rally“ galios matuoklius – patogius dviračio pedalus, atliekančius tikslius ir patikimus galios matavimus bei bendrą važiavimo dinamikos analizę. Įrenginys fiksuoja važiavimo galią, ritmą, kairiosios ir dešiniosios kojos pusiausvyrą, taip pat analizuoja sėdinčio ir stovinčio sportininko rezultatus. „Rally“ pedalai tinka važiuoti ir lygiu asfaltu, ir nelygia žvyro danga.

„Mes žinome, kad dviratininkai kasdien treniruojasi, siekdami pagerinti savo rezultatus. Dėl šios pagrindinės priežasties sukūrėme patogų naudoti galios matuoklį, kurio atsisakyti bus sunku, – pasakoja Danas Bartelis, „Garmin“ pardavimų viceprezidentas. – „Rally“ pedalų patvarumas yra patikrintas, tad sportininkai gali būti užtikrinti ir pasitikėti jais didindami savo treniruočių efektyvumą. Tuo pat metu jie bus ir puikus dizaino elementas.“

Galimi vieno arba dviejų jutiklių „Rally“ galios matavimo pedalai:

  • „Rally RS100“ ir „Rally RS200“ skirti plento dviratininkams (suderinami su SHIMANO SPD-SL tvirtinimais);
  • „Rally XC100“ ir „Rally XC200“ skirti bekelės dviratininkams (suderinami su SHIMANO SPD tvirtinimais);
  • „Rally RK100“ ir „Rally RK200“ skirti plento dviratininkams (suderinami su LOOK KEO tvirtinimais).

„Rally“ galios matuokliai užtikrina tikslius ir lengvai peržiūrimus duomenis apie važiavimo rezultatus ir pedalų mynimo techniką. Su „Rally RK200“, „Rally RS200“ ir „Rally XC200“ dviejų jutiklių pedalais dviratininkai gali atskirai analizuoti dešinės ir kairės kojos duomenų metriką: ritmą, bendrą galią, kairės ir dešinės pusės pusiausvyrą bei bendrą važiavimo dinamiką. Dviejų jutiklių pedalai taip pat registruoja laiką, praleistą sėdint ar stovint, kad dviratininkai galėtų įvertinti kūno padėties įtaką pedalų mynimo galiai. O vieno jutiklio „Rally RK100“, „Rally RS100“ ir „Rally XC100“ galios matuoklių jutikliai yra kairiajame pedale ir kokybiškai sukaupia duomenis apie bendrą sportininko rezultatą.

Norint pagerinti treniruočių efektyvumą, rekomenduojama „Rally“ galios matuoklius derinti su „Edge“ dviračių kompiuteriais ir naudoti „Garmin Connect“ programėlę asmeniniams duomenims analizuoti ir saugoti. „Rally“ pedalai suderinami su tokiomis populiariomis vidaus treniruočių programomis kaip „Tacx Training“, „Zwift“, „TrainerRoad“ ir kt. „Rally“ pedalų baterija veikia iki 120 valandų, juos taip pat lengva nuimti ir uždėti ant kito dviračio.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas