Reaguoti turėtų kiekvienas vairuotojas: tik šiandien, vienas degalinių tinklų sumažins kuro kainas, tokia galimybe privalu pasinaudoti kiekvienam

Lukas Snarskis

2023-08-31, 09:47 (atnaujinta 2023-12-03, 15:14)

0 komentarų

Vienas didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos degalais tinklų „Circle K“ kartoja didelio pasisekimo sulaukusią iniciatyvą.

Reaguoti turėtų kiekvienas vairuotojas: tik šiandien, vienas degalinių tinklų sumažins kuro kainas, tokia galimybe privalu pasinaudoti kiekvienam

Rugpjūčio 31 dieną, prieš pat naujų mokslo metų pradžią, visose tinklo degalinėse nuo 14 iki 17 valandos visiems degalams bus taikoma 20 centų litrui sumažinta kaina. Iniciatyva, kaip ir pernai, vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

„Norime, kad kuo daugiau žmonių pasinaudotų galimybe savo degalų bakus prisipildyti už mažesnę kainą, taip padėdami jiems atlaikyti pasiruošimo naujiems mokslo metams krūvį, kadangi ir išlaidų lygis, ir jautrumas prekių bei paslaugų kainoms išlieka. Nuo rugsėjo tradiciškai suintensyvėja eismas, tad tikimės, kad kokybiški degalai padės sklandžiai įsilieti į rudens ritmą“, – sako „Circle K“ viceprezidentas Baltijos šalims Skirmantas Mačiukas.

Degalinių tinklo inicijuota „Degalų diena!” (angl. Fuel day) truks kelias valandas, tačiau bus siekiama užtikrinti, kad sumažinta kaina galėtų pasinaudoti kuo daugiau žmonių. Įvertinant praėjusių metų patirtį, „Circle K“ pasitelks papildomas darbuotojų pajėgas, kad būtų užtikrintas sklandus eilių valdymas, automobilių judėjimas bei klientų aptarnavimas. Degalinių komandoms šią dieną padės ir pagrindinio „Circle K“ biuro atstovai, kurie atvyks darbuotis kartu. Vis dėlto, vairuotojams taip pat siūloma planuotis atvykimą iš anksto.

„Circle K“ užsakytos tyrimų bendrovės „Norstat LT“ išorinės nuomonės apklausos duomenimis, 6 iš 10 (59 proc.) Lietuvos gyventojų mano, kad „Circle K“ degalai yra kokybiškiausi Lietuvoje. Tinklo degalų kokybė dar palankiau vertinama tarp TOP penkių didžiausių Lietuvos miestų gyventojų – 7 iš 10 (68 proc.) jų nurodė „Circle K“ degalus kaip kokybiškiausius.

Didžiąją dalį degalų kainos sudaro didmeninė degalų įsigijimo kaina bei įvairūs mokesčiai. 5-7 proc. yra pardavėjo dalis. „Degalų diena!“ – išskirtinė „Circle K“ degalų kainos mažinimo iniciatyva, kurią tinklas Europos mastu pirmą kartą surengė 2022 metų gruodį.

Kaip ir tąkart, iniciatyva truks tris valandas, po to degalų kainos bus grąžintos į įprastą lygį.

Lietuvos gyventojų nuomonės apklausa buvo vykdoma 2023 m. rugpjūčio 16-24 dienomis. Joje dalyvavo 793 respondentai.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas