„Regitra“ dalinasi fantastiškomis naujienomis: lietuviams jau pradedami išdavinėti nauji numerio ženklai, sužinokite kokie galimi deriniai

Pranešimas spaudai

2023-12-24, 14:26

0 komentarų

„Regitra“ pradėjo išdavinėti numerio ženklus automobiliams iš N raidės. Taip pat pasiūlys naujus raidžių derinius priekaboms ir motociklams. Visos naujos kombinacijos bus su Lietuvos herbu - Vyčiu.

„Regitra“ dalinasi fantastiškomis naujienomis: lietuviams jau pradedami išdavinėti nauji numerio ženklai, sužinokite kokie galimi deriniai

Klientai gali rinktis ne automatiškai priskiriamus numerio ženklus, o patys išsirinkti patikusią raidžių ir skaičių kombinaciją iš planuojamo gaminti sąrašo. Jis sudaromas abėcėlės tvarka ir kas keletą mėnesių atnaujinamas.

Visas naujų derinių sąrašas

Automobilių vairuotojai galės rinktis iš 20 naujų raidžių derinių su skaičiais nuo 001 iki 999 – iš viso bus beveik 20 tūkst. galimų kombinacijų. Visas raidžių derinių sąrašas pateikiamas žemiau:

NAA, NAB, NAD, NAE, NAF, NAG, NAH, NAI, NAY, NAJ, NAK, NAL, NAM, NAN, NAO, NAP, NAR, NAS, NAT, NAU.

Naują derinį užsisakyti galės ir priekabų savininkai, kuriems bus išleistos serijos VI, ZB, ZC, ZD ir ZE. Motociklams taip pat bus skirtos penkios naujos serijos – JS, JV, JZ, KG ir KH.

Planuojami gaminti numerio ženklai yra skirstomi į 4 grupes, kurių kaina priklauso nuo pasirinktos raidžių ir skaičių kombinacijos. Pavyzdžiui, NAN 101 kainuos 75 eurus, o NAB 001 – 250 eurų.

Kada ir kaip bus galima užsisakyti patikusį derinį?

Patys pirmieji pasižvalgyti po derinių sąrašą ir išsirinkti patikusį galės gyventojai, teikiantys užsakymą internetu (eKETRIS sistemoje). Prisijungus prie elektroninės sistemos, reikės pasirinkti paslaugą „Noriu rezervuoti numerio ženklus“. Norintys padalinyje užsisakyti norimus numerio ženklus, tai galės atlikti kitą darbo dieną, t. y. trečiadienį.

Rezervavus numerio ženklus, juos galima taip pat internetu priskirti savo turimai transporto priemonei, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Rezervuoti numerio ženklai pagaminami per 5 d. d. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti transporto priemonę. Tokiu atveju jie bus nemokamai metus saugomi „Regitros“ padalinyje.

Klientams, planuojantiems apsilankyti „Regitros“ klientų aptarnavimo padaliniuose, savo vizitą rekomenduojama planuoti iš anksto ir jam užsiregistruoti internetu.

Įsigijus numerio ženklus, „Regitra“ kviečia taip pat nepamiršti juos teisingai pritvirtinti prie transporto priemonės ir vėliau tinkamai prižiūrėti. Šiam tikslui vairuotojams yra parengta speciali numerio ženklų naudojimo atmintinė.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas