„Renault“ gerina važiavimo patirtį: į naujuosius modelius leidžia atsisiųsti dar daugiau paslaugų

Lukas Snarskis

2023-08-16, 19:07 (atnaujinta 2023-12-03, 15:15)

0 komentarų

Lyderiaujantis Prancūzijos automobilių gamintojas „Renault“ vairavimo patirtį kelia į dar aukštesnį lygmenį. Kartu su naujaisiais modeliais „Megane E-Tech electric“ ir „Austral“ rinkai buvo pristatyta inovatyvi multimedijos sistema „OpenR Link“, kurią sukūrė žinoma bendrovė „Google“. Minėta sistema užtikrina sklandų automobilio valdymą ir galimybę naudotis įvairialypėmis, nuolat atnaujinamomis paslaugomis.

„Renault“ gerina važiavimo patirtį: į naujuosius modelius leidžia atsisiųsti dar daugiau paslaugų

„OpenR Link“ pagrįsta daugeliui puikiai pažįstama operacine sistema „Android“. Savo ruožtu multimedijos ekranas aprūpintas trečiosios kartos aštuonių branduolių procesoriumi „Snapdragon Automotive Cockpit Qualcomm“, kurio našumas leidžia atvaizduoti kelias skirtingas funkcijas vienu metu, daugybe jungčių ir visomis vairavimo saugumui ir palaikymui užtikrinti būtinomis technologijomis.

Minėta sistema taip pat yra susieta su virtualiu debesimi ir atsinaujina automatiškai, visai kaip išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris. Be „Google Maps“ navigacijos ir „Google“ asistento, „OpenR Link“ leidžia naudotis įvairiomis kelionės automobiliu metu praversti galinčiomis išorinių tiekėjų programėlėmis, kurios yra prieinamos „Google Play“.

Siekdama nuolat kelti naudojimosi savo modeliais, kuriuose integruota „OpenR Link“ sistema, komfortą, „Renault“ papildo savo pasiūlą keturiomis naujomis nemokamomis programėlėmis: „SongPop for Renault“, „Karacal for Renault“, „Kabriol“ ir „Les Incollables® for Renault“. Išsamesnės informacijos apie šiuos išskirtinius „Renault“ pasiūlymus naudotojai gali rasti „My Renault“ programėlėje.

„SongPop for Renault“ – interaktyvi muzikos viktorina

Interaktyvi muzikos viktorina „SongPop for Renault“, sukurta bendradarbiaujant „Renault“ ir žaidimų gamintojai „Gameloft“ („Grupa Vivendi“) – tai programėlė, sukurta specialiai Prancūzijos automobilių gamintojo modeliams. Šis unikalus, pirmasis toks pasaulyje žaidimas leidžia žaisti grupėje, pasitelkus išmaniuosius telefonus. Tereikia į savo įrenginius su „iOS“ ar „Android“ operacinėmis sistemomis atsisiųsti programėlės „SongPop for Renault“ „companion“ versiją.

Sistema „OpenR Link“ leidžia pasirinkti viktorinos versiją (vienam ar keliems žaidėjams), muzikos žanrą (galima rinktis iš 120 000 kūrinių fragmentų) ir žaidimo parametrus. Žaidimo metu garsas paskleidžiamas per automobilio garso sistemą. Jei pasirenkama keliems žaidėjams skirta versija, žaidėjai, remdamiesi dešimčia 10 sekundžių trukmės vienas po kito atkuriamų muzikos kūrinių fragmentų, turi kuo greičiau įvardinti muzikos kūrinių pavadinimus. Kai automobilis nevažiuoja, dalyvauti viktorinoje gali ir vairuotojas, išbandydamas savo jėgas pats vienas arba susirungdamas su kitais keleiviais. Žaidimas jau yra prieinamas nuo 2023 m. liepos 31 d.

„Karacal for Renault“ – vietovėms, kuriomis važiuojama, pažinti

Programėlė „Karacal“ leidžia išklausyti pasakojimus apie įdomias vietas, pro kurias važiuojama. Iš pradžių ji atlieka garsinių komentarų geografinę lokalizaciją, o programėlės pranešimai leidžia aktyvuoti komentarus tose vietose, kuriose klausytojui jų prireikia. Be to, su specialiai sukurtos mobiliosios programėlės pagalba išklausyti komentarus galima ir išlipus iš automobilio, o tai leidžia naudotojams nenutraukti komentarų klausymo pasivaikščiojimo po apylinkę pėsčiomis metu. „Karacal“ programėlėje jau sukaupta virš 6 000 komentarų (Prancūzijai).

„Kabriol“ – audiogidas vaikams su geografine lokalizacija

„Kabriol“ – tai audiogidas, skirtas 4–11 metų vaikams, pristatantis 6–10 minučių trukmės istorijas ir iki 1 minutės trukmės žaismingas žinutes. Kelionės automobiliu metu „Kabriol“ geografiškai lokalizuojamos istorijos skatina vaikų smalsumą ir praturtina jų turimas žinias bei leidžia mažiesiems tapti aktyviais kelionės dalyviais. Istorinė tematika leidžia jauniesiems keliautojams pažinti istorinį Prancūzijos paveldą žaismingų pasakojimų ir spėlionių forma.

„Les Incollables® for Renault“ – mokymasis žaidžiant

„Renault“ ir „Playbac“ kartu sukūrė mobiliąją programėlę Prancūzijoje populiariam klausimų ir atsakymų žaidimui „Les Incollables®“ („Nenugalimieji“). Visos kelionės metu vaikai gali mokytis ir linksmintis, atsakydami į klausimus, spręsdami užduotis ir spėdami mįsles.

„EeasyPark“ – paprastesnis parkavimas

„EasyPark“ paslauga padeda vairuotojams administruoti parkavimą ir už jį sumokėti išvengiant parkomatų ar išmaniųjų telefonų. Negana to, ši nemokama programėlė suteikia naudotojams prieigą prie specialių kuponų ir kitų pasiūlymų.

„Radioplayer“ – galimybė klausytis radijo laidų ir tinklalaidžių gyvai ar jų įrašo

Nemokama programėlė „Radioplayer for Renault“ suteikia naudotojams prieigą prie tūkstančių radijo stočių, internetinio radijo ir tinklalaidžių, transliuojamų iš Europos šalių, kuriose teikiama „Radioplayer“ paslauga. „Radioplayer“ užtikrina greitą prieigą (tiek gyvai, tiek įrašo režimu) prie visų šių informacijos šaltinių ir su jais susijusių duomenų. Negana to, programėlė leidžia naudotojams naudotis gausiomis funkcijomis, kaip antai galimybė supaprastintu ir suasmenintu būdu klausytis radijo stočių, matyti šiuo metu transliuojamų kūrinių pavadinimus ar atlikti tinklalaidžių paiešką. Artimiausiu metu bus galima naudotis naujomis, specialiai „Renault“ sukurtomis paslaugomis.

„Sybel“ – tūkstančiai garsinių programų valandų

Programėlė „Sybel“ talpina tūkstančius valandų tinklalaidžių, originalių meninių ir dokumentinių filmų, garsinių knygų ir pasakų vaikams. Be to, programėlė suteikia prieigą prie daugybės funkcijų, kurias „Sybel“ specialistai sukūrė specialiai keliaujantiems automobiliu: pavyzdžiui, trijų valandų trukmės teminiai grojaraščiai su iš anksto parinktu turiniu, turinio transliavimo atnaujinimas neatsižvelgiant į įrenginį, kuriame transliacija buvo pradėta, išmanusis balso asistentas, suasmeninti pasiūlymai ir pamėgto turinio grojaraštis ir kt.

Be pasiūlymo, leidžiančio grupuoti geriausias nemokamas garsines laidas, naudotojai gali naudotis 6 mėnesių trukmės „Sybel+“ abonementu, t. y. mokama šios programėlės versija, teikiančia originalų išskirtinį turinį.

„Vivaldi“ – neribojama prieiga prie interneto

Su nemokamos „Vivaldi“ naršyklės pagalba naudotojai gali stebėti programas, apsipirkti ir naršyti internete patogiai sėdėdami automobilio kėdėje. Tai leidžia maloniai leisti laiką belaukiant, kol, pavyzdžiui, įsikraus elektromobilio baterija. Siekiant visiško saugumo, naudotis naršykle galima tik jei automobilis nevažiuoja. Programėlė suteikia galimybę naudotojams atlikti vaizdo skambutį, konfigūruoti prieigą prie populiariausių mobiliųjų programėlių, užtikrina prieigą prie transliavimo paslaugų, galimybę saugiai sinchronizuoti duomenis naršyklėje ir daug kitko.

„Amazon Music“ – unikali galimybė klausytis muzikos

Programėlę „Amazon Music“ galima parsisiųsti nemokamai iš programėlės „Renault Mobile“. „Amazon Music“ „Premium“ naudotojai gali klausytis 2 milijonų dainų be reklamos ir nepatirdami papildomų abonemento išlaidų. Klausytojai gali mėgautis „Premium“ prieiga prie „Amazon Music Unlimited“, kur siūloma virš 90 milijonų aukščiausios garso kokybės ir naujausių kūrinių. Be to, naudotojai turi nemokamą prieigą prie geriausių grojaraščių, finansuojamų iš reklamos ir „Amazon Music“ stočių, parinkčių.

Minėtas pasiūlymas apima naujausios kartos „Renault“ modelius su įdiegta „OpenR Link“ sistema, naudojamus Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Programėlė bus prieinama visuose automobiliuose, kuriuose įdiegta „OpenR Link“ sistema.

„Waze“ – mėgaukitės navigacija dideliame ekrane

„Renault“ yra pirmasis automobilių prekės ženklas, kuris siūlo tiesiogiai į automobilio multimedijų sistemą įdiegtą programėlės „Waze“ versiją. Su naujųjų „Austral“ ir „Megane E-Tech electric“ modelių vertikalaus 12 colių ekrano pagalba naudotis navigacija yra itin patogu ir saugu. Vairuotojas realiuoju laiku gauna prieigą prie informacijos apie kelių eismą, prie pamėgtų, į atmintį įrašytų maršrutų, kurie yra rodomi akių lygyje, tad naudotis išmaniuoju telefonu nebūtina. Visos kitos automobilio funkcijos ir muzikos leistuvai išlieka prieinami net ir tada, kai „Waze“ programėlė yra įjungta.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas