„Renault“ prekių ženklas – jau ant Prancūzijos atvirojo teniso čempionato „Roland-Garros 2023“ kortų tinklo

Lukas Snarskis

2023-05-24, 07:45 (atnaujinta 2023-12-03, 15:17)

0 komentarų

2022 m. „Renault“ tapo Prancūzijos atvirojo teniso čempionato partnere. Nuo 2023 m. gegužės 22 iki birželio 11 d. vyksiančiame čempionate bus naudojamas šio prekių ženklo stilius ir logotipas.

„Renault“ prekių ženklas – jau ant Prancūzijos atvirojo teniso čempionato „Roland-Garros 2023“ kortų tinklo

Pavyzdžiui, „Renault“ logotipas bus matomas ant penkių pagrindinių kortų (Philippe-Chatrier, Suzanne-Lenglen, Simonne-Mathieu ir 7 bei 14 kortų) tinklų. 2023 m. partnerystė buvo sustiprinta naujomis iniciatyvomis ir yra puiki proga abiem prekių ženklams propaguoti bendrą siekį visame pasaulyje garsinti Prancūziją.

„Renault 5“ prototipas švenčia „Roland Garros“

2021 m. „Renault 5“ prototipas gavo daug dėmesio dėl savo ryškaus geltono kėbulo, tačiau modelis stebins ir toliau. Pagal „Renault“ partnerystę su Prancūzijos atviruoju teniso čempionatu, šis visiškai elektrinio miesto automobilio pirmtakas buvo padengtas nauja blizgia satino baltumo spalva.

Retrofuturistinis automobilis taip pat atiduoda duoklę „Roland-Garros“ stadionui, pavyzdžiui, ant šoninių grotelių pavaizduotas simbolinis Andriejaus kryžius ir apšviestas „Roland-Garros“ logotipas, kuris puikuojasi toje vietoje, kur anksčiau buvo simbolinis skaičius 5.

Kad langų kontūrai būtų neįpareigojantys, bet elegantiški, jie papuošti chromuotu satinu, o apvadai – anoduota mėlyna spalva. Naujasis „Renault 5“ prototipas – tai speciali Prancūzijos atvirojo teniso čempionato versija ir būsimo serijinio modelio, kuris bus pristatytas 2024 m., anonsas.

Elektrinis automobilių parkas

Prekių ženklas „Renault“ čempionatui „Roland-Garros“ skiria 185 automobilius, iš kurių 90 – „Mégane E-Tech Electric“, 30 – „Austral E-Tech Full Hybrid“ ir 20 – „Espace E-Tech Full Hybrid“.

Be to, minint „Twingo“, kurio smagios spalvos ir patrauklus dizainas pavergė ištisas klientų kartas, 30-metį, į stadioną sirgalius ir svečius vežios trys kartu su „R-FIT“ sukurtos modifikuotos elektrinės versijos.

  • „Twingo Gangsta Crew“. Šis patobulintas „Twingo“, tiesiogiai įkvėptas Vakarų pakrantės kultūros ir hiphopo, yra įdomi duoklė netradicinei dešimtojo dešimtmečio madai – Kalifornijos žemagrindžiams automobiliams.

  • „Twingo Top Modelis“. Šis atnaujintas „Twingo“ perkelia į dešimtojo dešimtmečio podiumus ir rūmus.

  • „Twingo Y2K“: Šis „Twingo“, įkvėptas dešimtojo dešimtmečio ir 2000-ųjų berniukų grupių kultūros, buvo puikiai pertvarkytas.

Lankytojai į čempionatą galės keliauti tvariai, nes bus įrengta „Renault Green Line“ (liet. „Renault žalioji linija“). „Mobilize“ sukurta „Zity“ automobilių dalijimosi platforma leis sirgaliams atvykti į „Roland-Garros“ ir pasistatyti automobilį netoli stadiono vienoje iš penkių „Zity“ automobilių stovėjimo aikštelių.

Dalyvauja „Renault“ ambasadoriai

„Roland-Garros“ yra vienas svarbiausių tarptautinio sporto renginių. Per šį ilgai lauktą kasmetinį čempionatą, vienintelį „Didžiojo kirčio“ turnyrą, vykstantį ant molio, žiūrovai iš viso pasaulio renkasi stebėti, kas vyksta Porte d'Auteuil, vakarų Paryžiuje.

Antraisiais šios partnerystės metais „Renault“ savo įsipareigojimą patvirtins nauju filmu. Jame skamba originalus dainos „It's the Most Wonderful Time of the Year“ garso takelis, atspindintis turnyro pradžios jaudulį ir džiaugsmą. Molis krenta iš dangaus kaip sniegas, padengdamas gatves ir miestus visame pasaulyje. Mėgėjai ir profesionalūs žaidėjai iš viso pasaulio – Europos, Azijos, Lotynų Amerikos ir kt. – švenčia „Roland-Garros“ čempionato pradžią. „Renault“ ambasadoriai Diede de Groot, Félix Auger-Aliassime ir Luca Van Assche taip pat dalyvavo filme, skirtame šiam įvykiui paminėti.

„Duok penkis“: nugalėkime tai

„Duok penkis“ – tai prekių ženklo ĮSA (įmonių socialinio atsakomybė) iniciatyva, kuria siekiama padėti jauniems žmonėms iš prioritetinių miesto rajonų. Pagal šią iniciatyvą „Renault“ per Prancūzijos atvirąjį teniso čempionatą atnaujina „Let Challenge“ iššūkį. Kiekvieną kartą, kai paduotas kamuolys pataikys į tinklo viršų ir nukris į kitą pusę, „Renault“ iniciatyvai skirs 100 eurų. Iš viso 2022 m. „Roland-Garros“ čempionato metu buvo surinkta 161 400 eurų, o „Renault“ šią sumą padidino iki 235 tūkst. eurų – tai leido pastatyti tris teniso kortus Lione, Marselyje ir Grinji.

Įgyvendinus programą „Duok penkis“, pirmosiose trijose Prancūzijos vietose ir įtraukus tris „Renault“ ambasadorius, šiais metais siekiama išplėsti projektą Prancūzijoje bendradarbiaujant su Luca Van Assche ir asociacija „Fête le Mur“. Programa taip pat pradėta įgyvendinti kitose šalyse: Toge su Félix Auger-Aliassime, Nyderlanduose su Diede de Groot, Argentinoje su Gabriela Sabatini ir Brazilijoje. Programa „Duok penkis“ buvo sukurta ne tik siekiant pagerinti galimybes žaisti tenisą – ji taip pat skirta tam, kad jaunimas iš prioritetinių miesto rajonų galėtų užsiimti muzika ir dziudo.

„Labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami sustiprinti savo partnerystę su „Roland-Garros“ čempionatu: 75 proc. turnyrui teikiamų automobilių parko yra elektriniai, „Renault“ logotipas puoš kortų tinklus, remiami savo ambasadorių stipriname socialinį ir solidarumo projektą „Duok penkis“, plačioji visuomenė galės pamatyti „Roland-Garros Renault 5“ prototipą, „4EVER Trophy“ ir naująjį „Espace E-Tech full hybrid“. Visa tai rodo, kaip greitai „Renault“ atsinaujina“, – sako Arnaud Belloni, „Renault“ prekių ženklo pasaulinės rinkodaros vadovas.

Visuomenei pirmą kartą pristatomi trys automobiliai

Viso čempionato metu „Renault“ turės stendą „Roland-Garros“ komplekse, kuriame svečiai galės apžiūrėti du parodomuosius automobilius – „Roland-Garros Renault 5“ prototipą ir „4EVER Trophy“, taip pat naująjį „Espace E-Tech full hybrid“.

„Roland-Garros Renault 5“ prototipas: šis parodomasis automobilis, būsimo elektrinio „R5“ modelio „Roland-Garros“ versijos pirmtakas, pirmą kartą bus pristatytas visuomenei per čempionatą Paryžiuje.

„4EVER Trophy“ su 1962 m. „4L“ spalvomis: „4EVER Trophy“ įgavo naują išvaizdą – buvo nudažytas garsiaisiais „Île-de-France“ mėlynos spalvos dažais, kurie pirmą kartą pasirodė 1962 m. su modeliu „Renault 4“. Per Prancūzijos atvirąjį teniso čempionatą visuomenei pirmą kartą bus parodyta nauja „4EVER Trophy“ apdaila. Sudėtingas ir technologiškai pažangus dizainas taip pat pasižymi neoninės geltonos spalvos akcentais ant bagažo diržų, bamperių, amortizatorių ir ratų skiriamųjų ženklų.

Šis akį traukiantis „Roland-Garros“ teniso kamuoliukų akcentas pabrėžia parodomojo automobilio avantiūristinę dvasią ir kartu primena originalaus „4L“ charakterį.

Naujasis „Espace E-Tech full hybrid“ – tai naujos kartos „Espace“ esmė. Naujasis didelis „Renault“ visureigis, kurį galima rinktis iš 5 arba 7 vietų versijų ir kuris varomas visiškai hibridinio 200 AG „E-Tech“ variklio, „Renault“ stende bus demonstruojamas visas tris čempionato savaites.

0 komentarų

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas